Dorociński

i

Autor: AKPA/Gałązka Dorociński

Wow, ale zaskoczenie!

Marcin Dorociński zagrał w hicie Netflixa! Rolą pochwalił się w sieci

2022-10-05 14:22

Marcin Dorociński (49 l.) podbija zagraniczny rynek filmowy! Aktor pochwalił się właśnie, że będzie można go oglądać w światowym hicie Netflixa. Gwiazdor pojawi się w nowym sezonie serialu o wikingach. Zagra tam wyjątkową postać.

Polscy widzowie doskonale znają Marcina Dorocińskiego. Okazuje się jednak, że nasz aktor powoli staje się także światową gwiazdą. Na swoim koncie ma udział w hicie Netflixa "Gambit królowej", gdzie zagrał u boku Anyi Taylor-Joy. Teraz okazuje się, że jego międzynarodowa kariera nabiera tempa. Na Instagramie Dorociński pochwalił się swoją nową rolą, którą musiał przez rok trzymać w tajemnicy. Aktor pojawi się kolejnym kasowym hicie Netflixa, "Wikingowie: Valhalla". To drugi sezon popularnej historii o wikingach. Tym razem akcja będzie się toczyć 100 lat po tragicznym upadku Kattegat. Bohaterowie będą zmuszeni budować nową rzeczywistość w miejscach oddalonych od dobrze znanych im terenów.

Kogo zagra Dorociński w "Wikingowie: Valhalla"?

Marcin Dorociński nie musi już kryć się ze swoją radością związaną z rolą w hicie Netflixa. Na swoim Instagramie pochwalił się właśnie swoim sukcesem: "No to już oficjalnie! Bardzo długo czekałem (ponad rok), aby się z Wami podzielić tą informacją i dziś jest ten piękny dzień. "Wikingowie: Valhalla" - to kolejna wielka przygoda, w której miałem zaszczyt wziąć udział. A jej efekty wkrótce zobaczycie na @netflix! Będzie się działo". Aktor wcieli się w postać Jarosława I Mądręgo z dynastii Rurykowiczów, który władał Rusią Kijowską w latach 1016-1018 i 1019-1054. Jest to ważna postać historyczna dla Ukrainy. Nowy sezon wikingów będzie można zobaczyć już w przyszłym roku, jednak nie jest znana dokładna data premiery. 

Sonda
Obejrzysz drugi sezon Wikingowie: Walhalla?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają