Marcin Hakiel nową gwiazdą TVP?! Spotykałby się na korytarzu z Cichopek. Odpowiedź mogła być tylko jedna

2023-12-04 22:47

Marcin Hakiel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show biznesu. Tancerz nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Niejedna stacja telewizyjna chętnie skorzystałaby na jego popularności. Nie wszystkie oferty są dla niego do przyjęcia. Właśnie wyszło na jaw, że odrzucił bardzo lukratywny angaż w TVP. Wolał dmuchać na zimne i nie dopuścić do sytuacji, by z byłą żoną spotykać się w korytarzach na Woronicza.

Marcina Hakiel, Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - bajkowy romans i burzliwe rozstanie

Widzowie poznali Marcina Hakiela w programie "Taniec z gwiazdami", emitowanym na antenie TVN. Jego debiut telewizyjny był bardzo dobrze przyjęty, a publiczność szybko polubiła uśmiechniętego młodego tancerza. Naprawdę głośno zrobiło się o nim w drugiej edycji programu, którą wygrał, partnerując swojej przyszłej żonie - Katarzynie Cichopek. Publiczność z zapartym tchem śledziła rodzące się miedzy nimi uczucie, bo pierwsze pogłoski o romansie pary pojawiły się już w trakcie trwania tanecznego show. Potem stali się ulubioną parą polskiego show biznesu - młodzi, piękni, utalentowani, z bajkowym życiem. Byli na ustach wszystkich i korzystali z tego. Katarzyna rozwijała karierę telewizyjną, Marcin otworzył sieć szkół tańca i wycofał się z małego ekranu. Wydawało się, że nic nie zagraża ich związkowi. A jednak nie przetrwał on próby czasu.

Hakiel napisze książkę o Cichopek? Padła konkretna propozycja. Będzie bestseller?

Marcin Hakiel nową gwiazdą TVP?! Spotykałby się na korytarzu z Cichopek

Ich rozstanie było jednym z najgłośniejszych w polskich mediach. Katarzyna Cichopek starała się unikać mediów, Hakiel przeciwnie - wrócił na ścianki. Chętnie pokazuje się w telewizji i - ku niezadowoleniu byłej już żony - dość barwnie relacjonuje przebieg ich rozstania. Byli małżonkowie, jak można się domyślić, nie rozstali się w przyjaźni. Kontaktują się jedynie przez prawników. Osobiste relacje ograniczyli do minimum.

Okazuje się, że przez byłą żonę Marcin Hakiel odmówił przyjęcia świetnej propozycji zawodowej. Jak informuje "Rewia" mógł zostać choreografem w jednym z programów rozrywkowych telewizji publicznej. Nie chciał jednak dopuścić do sytuacji, że z byłą żoną i jej partnerem Maciejem Kurzajewskim będzie musiał spotykać się zawodowo. "Marcinowi już proponowano, m.in. rolę choreografa w programie rozrywkowym. Jednak zdecydowanie odmówił. Nie chciałby się znaleźć na przykład w sytuacji, gdy musiałby przyjść do "Pytania na śniadanie" w ramach promocji swojego programu i odpowiadać na pytania byłej żony i jej partnera - powiedział informator tygodnika.

Galeria: Kasia Cichopek przyznała przed sądem, że zdradzała Hakiela

QUIZ. Kto z kim, czyli połącz w pary polskie gwiazdy

Pytanie 1 z 14
Na początek coś łatwego - jedna z ulubionych par polskiego show-biznesu. Katarzyna Cichopek jest w związku:
Listen on Spreaker.