Marcin Hakiel

i

Autor: Marcin Hakiel/Instagram Marcin Hakiel

Marcin Hakiel przerywa milczenie w sprawie nowej ukochanej! Co zdradził tancerz?

2022-08-15 20:30

Marcin Hakiel (39 l.) po rozstaniu z Katarzyną Cichopek (40 l.) stara się na nowo ułożyć życie. Chodzi na terapię i rzucił się w wir pracy. Ostatnio też plotkuje się, że tancerz ma już nową partnerkę. Jego ostatni komentarz w tej sprawie daje dużo do myślenia.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w marcu tego roku zaskoczyli wszystkich swoim oświadczeniem, które opublikowali w mediach społecznościowych. Poinformowali w nim, że to już koniec ich małżeństwa. Dla wszystkich był to ogromny szok, bo wydawało się, że tworzą naprawdę zgraną parę. Domysłom nie było końca. W rozmowie w programie "Miasto kobiet" tancerz sugerował, że ich związek rozpadł się przez zdradę Kasi. Wtedy aż huczało od plotek, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" ma romans z Maciejem Kurzajewskim. Teraz natomiast mówi się o nowym związku Hakiela...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!

Hakiel ma nową ukochaną?

Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki, że Marcin znalazł nową miłość. Jak donosił tygodni "Na żywo" para miała się poznać w Internecie. Mają podobne podejście do życia i pasje. Jednak do tej pory Hakiel nie komentował całej sprawy i potwierdzał nowego uczucia. Tygodnikowi powiedział tylko tyle: Byłem już w medialnym związku, kolejnych nie planuję. Teraz zamieścił w sieci komentarz, który podsycił tylko domysły.

Hakiel zabiera głos w sprawie nowej ukochanej

Fani z wielką czujnością śledzą profil Hakiela w mediach społecznościowych. Obserwują sporą zmianę, jaka zaszła w ich ulubieńcu. Gdy ostatnio wrzucił zdjęcie z wizyty w Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, od razu pojawiły się komentarze, że tancerz wygląda świetnie i jest niezwykle szczęśliwy. Jedna z Internautek postanowiła zapytać się Marcina wprost: 

Kiedy zobaczymy wybrankę serca ?

Nie trzeba było długo czekać na jego odpowiedź, która sugeruje, że rzeczywiście ma nową partnerkę, ale nie zamierza jej pokazywać publicznie, bo jak powiedział wcześniej, jeden medialny związek ma już za sobą i następny taki nie będzie:

najważniejsze jest niewidoczne dla oczu…", napisał w komentarzu. 

Sonda
Marcin Hakiel powinien pokazać nową ukochaną?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE