Joanna Opozda

i

Autor: Joanna Opozda/ Instagram Joanna Opozda

Co za widok!

Joanna Opozda pokazała, jak wygląda jej syn! "Skóra zdjęta z mamusi"

2022-08-15 18:51

Joanna Opozda (34 l.) do tej pory konsekwentnie nie pokazywała twarzy małego Vincenta (7m-cy). Wszyscy zastanawiali się, czy maluch jest podobny do pięknej mamy, czy do swojego znanego taty, Antka Królikowskiego (33 l.). Aktorka postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanów.

Joanna Opozda przez ostatnie miesiące prowadziła publiczne kłótnie ze swoim mężem Antkiem Królikowskim. Para przerzucała się oskarżeniami w sprawie alimentów, widzeń aktora z synem, czy chrzcin. Wszyscy mogli śledzić ich wymianę zdań, bo robili to w sieci. Wkrótce też odbędzie się ich pierwsza sprawa rozwodowa. W międzyczasie każde z nim pokazywało, że na nowo stara się ułożyć swoje życie. Aktor nie ukrywa się już ze swoją nową ukochaną Izabelą, a Joanna chwali się życiem z synem. 

Medialna wojna Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Joanna Opozda pokazała, jak wygląda jej syn

Joanna od siedmiu miesięcy jest szczęśliwą mamą Vincenta. Chętnie pokazuje jak zmienia się maluszek, jak się bawi i jak rośnie. Jednak do tej pory konsekwentnie zakrywała twarz synka. Fani zastanawiali się do kogo jest podobny. Opozda postanowiła zaspokoić ich ciekawość i pokazała, jak wygląda Vincent. Zrobiła to w zaskakujący sposób. Wrzuciła na Instagrama swoje zdjęcie z okresu niemowlęctwa i dodała, że syn wygląda dokładnie tak jak ona. 

Vincent to skóra zdarta z mamusi 😂 mój synek wyglada identycznie 🙈 Nos, usta, kształt buzi i oczu, nawet uszy 😂😂😂 niesamowite 🙈", napisała na Instagramie. 

Sonda
Śledzisz kłótnie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE