Marcin Hakiel pokazał odważne zdjęcie z pokoju hotelowego! Musicie to zobaczyć!

i

Autor: Instagram Marcin Hakiel pokazał odważne zdjęcie z pokoju hotelowego! Musicie to zobaczyć!

Były mąż Cichopek bawi się na Mazurach

Marcin Hakiel spędza weekend z tajemniczą blondynką. Pokazał jej ciało w jacuzzi. Zobacz zdjęcia

2022-09-18 13:47

Marcin Hakiel pokazał nowe zdjęcia z partnerką. Para spędza weekend w Mikołajkach w jednym z najpopularniejszych hoteli wśród gwiazd. Były mąż Kasi Cichopek co jakiś czas chwali się swoją nową miłością w mediach społecznościowych, jednak teraz pokazał naprawdę dużo. Na jednym z ujęć można zobaczyć partnerkę Hakiela podczas kąpieli w jacuzzi.

Nowa partnerka Marcina Hakiela

Marcin Hakiel kilka tygodni temu rozgrzał fanów informacją, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Tancerz nie ukrywał, że po rozstaniu z Kasią Cichopek, z którą był związany 17 lat i doczekał si dwójki dzieci, przeżywał ciężki czas. Najwyraźniej trudne chwile ma już za sobą, bo na jego profilu w mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się zdjęcia z tajemniczą kobietą. Nie ma wątpliwości, że to nowa partnerka Marcina Hakiela. Wszystko zaczęło się od opublikowania zdjęcia, na którym trzyma za rękę tajemniczą kobietę. Nie było jednak widać jej twarzy. Dodał też wymowny opis: "To był dobry weekend. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu". Teraz Hakiel z tajemniczą blondynką spędzili weekend w Mikołajkach.

Hakiel pokazał zdjęcie kobiety w jacuzzi

Tancerz wybrał się na weekend na Mazury. Spędził weekend w Lake Glamp w Mikołajkach. Ze zdjęć i wideo zamieszczonych na Instastories byłego męża Kasi Cichopek, widać, że świetnie się bawi w towarzystwie kobiety. Na jednym z filmików można zobaczyć, jak zeskakuje z jachtu do wody. Uwagę przykuwa tajemnicza blondynka, która robi mu zdjęcia. Potem robi się naprawdę gorąco. Tancerz pokazuje na nim filiżankę, a w tle widać kobietę, która akurat kąpie się w jacuzzi, podnosząc w górę nogę.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!
Nasi Partnerzy polecają