Hakiel w Tańcu z Gwiazdami. Kasia go wspiera

i

Autor: Andrzej Zbraniecki/Super Express, instagram.com/marcinhakiel/

Tego się nie spodziewaliśmy

Marcin Hakiel wraca do "Tańca z gwiazdami". Dostanie nową fuchę?! Kasia Cichopek zdecydowanie komentuje

2023-04-17 5:00

Tego nikt się nie spodziewał. Marcin Hakiel (40 l.) po latach przerwy wraca do "Tańca z gwiazdami". Jak dowiedział się "Super Express", produkcja zaproponowała mu posadę tancerza, jednak on negocjuje miejsce jurora. Poprosiliśmy Katarzynę Cichopek (41 l.) o komentarz. Jej odpowiedź szokuje.

Kasia Cichopek miała zaledwie 23 lata, kiedy jej kariera nabrała tempa. Gwiazda "M jak miłość" została wtedy zaproszona do udziału w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". Jej trenerem został Marcin Hakiel. Para zakochała się w sobie, a rok później zostali małżeństwem. Wtedy głośno zrobiło się również o tancerzu, który wiele razy zapraszany był do show.

Przez ostatnie lata Marcin, który skupiał się na rozwoju własnych szkół tańca, nie pojawiał się w telewizji, w przeciwieństwie do jego byłej żony, która nie znikała z ekranów.

Hakiel chce być jurorem w "Tańcu z gwiazdami"

Teraz, kiedy gwiazdor rozstał się z Cichopek, i znowu zrobiło się o nim głośno, dostał propozycję powrotu do "Tańca z gwiazdami". Jak dowiedział się "Super Express", Hakiel właśnie prowadzi negocjacje.

"Marcin już w ubiegłym sezonie dostał propozycję powrotu do programu, a teraz ponownie chcą go ściągnąć. Proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji bycia jurorem. Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem" - mówi nam osoba z Polsatu.

Cichopek komentuje powrót byłego męża do show

Z naszych informacji wynika, że wszystko wskazuje na to, że Marcin postawi na swoim.

Co na to jego była żona? - Gratuluję i życzę powodzenia - odpowiedziała nam jednym ale jakże wymownym zdaniem aktorka. 

Sonda
Czy Marcin Hakiel powinien być jurorem w "Tańcu z gwiazdami"?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają