Marcin Prokop stracił pracę w TVN! Szokujące wieści, zaskakująca decyzja stacji

2023-11-30 22:47

Zmiany w TVN-ie nie mają końca. Z informacji przedstawionych przez ShowNews wynika, że program "Lego Masters" nie wróci do ramówki stacji. Tym samym Marcin Prokop straci jedno ze źródeł dochodów w TVN-ie. Szczegóły w naszym artykule.

Marcin Prokop

i

Autor: Akpa

TVN wycofuje z ramówki program "Lego Masters"

TVN z powodu słabej oglądalności programu "Lego Masters" podjął decyzję o zdjęciu go z ramówki. Z informacji przedstawionych przez shownews.pl wynika, że na wiosnę nie pojawi się piąty sezon programu. Tym samym Marcin Prokop straci jedno ze swoich źródeł dochodu.

Program "Lego Masters" był emitowany w TVN-ie od 2020 roku. Dużą popularnością cieszyła się zwłaszcza pierwsza edycja, która przyciągnęła przed ekrany średnio prawie 1,2 mln osób. Później było już tylko gorzej. Czwarty sezon, emitowany podczas jesiennej ramówki, oglądało średnio jedynie 400 tysięcy widzów. Decyzja jeszcze nie została oficjalnie potwierdzona przez TVN, ale wydaje się, że nie będzie ona dla nikogo specjalnym zaskoczeniem.

Marcin Prokop zostaje w TVN-ie

Mimo wycofania z ramówki "Lego Masters", Marcin Prokop nie musi martwić się o swoją posadę w TVN-ie. Dziennikarz w dalszym ciągu będzie prowadził z Dorotą Wellman "Dzień dobry TVN". Ponadto, wiosną Prokop pojawi się w "Mam talent", gdzie sprawdzi się w roli jurora. Obok niego na planie zagoszczą Agnieszka Chylińska oraz Julia Wieniawa, dla której także będzie to debiut w roli jurorki.

Pogrzeb 24-letniej gwiazdy TVN. Patrycję Widerę żegnały tłumy

Marcin Prokop reaguje na aferę z Dodą podczas Bestsellerów Emipku
Listen on Spreaker.