Marcin Rogacewicz rzucił aktorstwo i założył... warzywniak. Tak utrzymuje 6-osobową rodzinę!

i

Autor: Instagram/Marcin Rogacewicz

Dokonał radykalnej zmiany

Marcin Rogacewicz rzucił aktorstwo i założył... warzywniak. Tak utrzymuje 6-osobową rodzinę!

2022-10-02 22:14

Marcin Rogacewicz (42 l.) przez lata występował w tak znanych polskich serialach, jak "Na dobre i na złe", "Pierwsza miłość" czy "Korona Królów". Podczas pandemii oszczędności zaczęły się jednak kurczyć, a propozycje nowych ról nie napływały. Aby zaradzić topniejącemu w oczach domowemu budżetowi, aktor powrócił do swojego wielkiego marzenia z przeszłości i otworzył własny warzywniak w Warszawie. Do tego dobrze prosperujący! Jak tłumaczy, taką konieczność wymogła też na nim chęć zabezpieczenia bytu swojej wielodzietnej rodziny. Oryginalny pomysł!

Marcina Rogacewicza przez lata można było oglądać w polskich serialach. Potem znikł bez śladu! Wydało się, czym się teraz zajmuje

Marcina Rogacewicza widzowie przez lata zapraszali do swoich domów na szklanym ekranie. Aktor występował w takich produkcjach, jak "Na dobre i na złe", "Pierwsza miłość" czy "Korona Królów". Pandemia dała mu jednak finansowo w kość, a propozycje kolejnych ról nie napływały... Zawiedziony takim obrotem wydarzeń aktor nie załamywał jednak rąk. Przeszedł prosto do działania i zdecydował się otworzyć własny biznes!

Ku zdziwieniu fanów okazało się, że wielkim marzeniem Marcina Rogacewicza było otworzyć własny sklep. Aktor swego dopiął i warzywniak "U aktora" z sukcesem otworzył swoje podwoje na warszawskiej Woli, na osiedlu Nowolipki. To całkiem eleganckie miejsce, nad czym aktor ciężko pracował. Taki stragan z ze zdrową żywnością to my rozumiemy!

Marzenie o własnym miejscu, w którym mógłbym sprzedawać owoce i warzywa, tak ukochane przeze mnie i moją rodzinę, dojrzewało we mnie niczym zasiane ziarenko [...]. Teraz, po wielu latach pracy w zawodzie, spełniony w roli aktora, dotknięty pandemią, ale i wzbogacony nią o przemyślenia dotyczące tego, co w życiu ważne, dzięki wsparciu osób mi najbliższych i serdecznych, zaczynam realizację tego marzenia - opowiadał Marcin Rogacewicz w rozmowie z "Rewią". 

Właściciel warzywniaka "U aktora" nie ukrywał też, że prawdziwym motorem do zmian była konieczność zabezpieczenia przyszłości jego rodziny. A ta jest dosyć liczna - razem z żoną Marcin Rogacewicz doczekał się aż czwórki dzieci. A to kosztuje.

Wybranie koloru farby okazało się być nie lada wyzwaniem. Dalej poszło z górki! Za to rozprowadzanie kabli elektrycznych i montowanie lamp było czystą przyjemnością. Bejcowanie i lakierowanie podłogi zajęło mi 3 dni. Budowanie lady, półek i części gospodarczej było też czystą przyjemnością. Uwielbiam prace stolarskie. Tworzenie szyldu pozostawiłem mojej żonie - jeśli myślicie, że gwiazdy potrafią tylko stać na ściance i pozować do zdjęć, to może Was zaskoczyć. Marcin Rogacewicz większość prac przy remoncie swojego sklepu wykonał samodzielnie. No, może z małą pomocą małżonki...

Marcina Rogacewicza, zanim rzucił aktorstwo, można było oglądać w superprodukcji TVP "Korona Królów". Tylko u nas znajdziecie zakulisowe zdjęcia z planu serialu! Więcej w naszej galerii poniżej!

Sonda
Czy uważasz, że Marcin Rogacewicz podjął słuszną decyzję, zamieniając aktorstwo na prowadzenie warzywniaka?
Ale wpadka gwiazdy z M jak miłość! Na Katarzynie Cichopek pękła sukienka! Wszyscy umierali ze śmiechu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają