Joanna Koroniewska już nie targa wody dla Dowbora. Nasz tekst wiele zmienił w ich życiu! "Zaczynamy od zmiany nawyków"

2022-10-02 21:00

Są takie teksty, których się nie zapomina. Już w 2018 roku martwiliśmy się o kręgosłup Joanny Koroniewskiej (44 l.), która wciąż musiała targać wodę dla swojego męża, Macieja Dowbora (43 l.). Okazało się, że gwiazda wzięła sobie nasze rady do serca i zaprzęgła małżonka do wymyślenia alternatywnego rozwiązania tego problemu. A że dziennikarzowi żadne domowe wyzwanie niestraszne, zaradził ciągnącej się latami ciężkiej sytuacji w ich gniazdku. Zmienili swoje nawyki!

Joanna Koroniewska już nie targa wody dla Dowbora. Nasz tekst wiele zmienił w ich życiu! Zaczynamy od zmiany nawyków

i

Autor: AKPA/Podlewski

Joanna Koroniewska kończy z targaniem wody dla Dowbora! Mąż zrobił jej niespodziankę. "Mam już swoje lata"

Mówią, że nic nie może przecież wiecznie trwać... Dowodzi tego nowa postawa Joanny Koroniewskiej, która wreszcie kończy z targaniem wody dla Dowbora! Dla niezorientowanych w temacie przypominamy nasz kultowy tekst, w którym zatroszczyliśmy się o stan kręgosłupa gwiazdy, która dzielnie dźwigała całe zgrzewki butelkowanej wody dla swoich najbliższych. Co więcej, sytuacja ta miała ciągnąć się latami!

Teraz Joanna Koroniewska zdecydowała się ujawnić prawdę na temat skandalicznego podziału obowiązków w domu jej, oraz jej męża, Macieja Dowbora. Na wstawionym na Instagramie zabawnym wideo gwiazda wymownie opisała swój domowy horror. Na szczęście dziennikarz zreflektował się w porę i problematyczną kwestię rozwiązał zakupem nowego urządzenia do domowego gniazdka. Przy okazji wydało się, czemu to właśnie Joasia musiała ćwiczyć mięśnie w ten sposób.

Pamiętacie jak targałam wodę dla Dowbora?! Cała Polska tym żyła... ??‍♀️ To był chyba rok 2018...? Do tej pory nie miałam z tym problemu i targam dalej, bo mamy w domu swój podział obowiązków - ja odpowiadam za targanie, a mój mąż za oszczędzanie ? Ale, że mam już swoje lata... 44 ? i młodsza nie będę, a mamy jeszcze sporo życiowych planów, to Maciej Dowbor postanowił zadbać nie tylko o swoją kieszeń, ale także o moje plecy!! ?? Od dziś koniec z targaniem wody! - pisała wyraźnie rozbawiona Joanna Koroniewska. Nadal podziwiamy wyrobiony biceps, ale cieszymy się, że to już koniec przymusowej siłowni.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie byliby sobą, gdyby się o coś nie pokłócili... Na szczęście wciąż jest ogień między nimi i wiedzą, jak się dogadać. Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Jak oceniasz podział obowiązków w swoim domu?
"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki