Małgorzata Ohme ocenia show Dody. Co za szczerość! "Świat się zmienił"

2022-10-02 19:46

Mało kto wie, że Małgorzata Ohme (43 l.), zanim rozpoczęła telewizyjną karierę, uzyskała tytuł psychologa i terapeuty! Teraz gwiazda ocenia, czym mogą przysłużyć się społecznie programy, w których gwiazdy lądują "na kozetce". Oceniła także nowe show "Doda. 12 kroków do miłości", w którym padały już tak mocne wyznania Dody (38 l.), jak to o słabości do ostrego seksu, czy braku zaufania do osób uzależnionych. Mówi o normalizowaniu terapii! Zgadzacie się z nią?

Małgorzata Ohme ocenia show Dody. Co za szczerość! Świat się zmienił

i

Autor: AKPA/Piętka

Małgorzata Ohme wspiera Dodę. Chwali jej nowe show! Mówi o normalizowaniu terapii

W swoim nowym show "Doda. 12 kroków do miłości" królowa polskiej piosenki z pomocą psychologa, Leszka Mellibrudy, ma odnaleźć miłość życia, a także dowiedzieć się, jakie błędy popełniała w dotychczasowych relacjach. Gwiazda, która w ostatnim odcinku otrzymała solidnych rozmiarów pejcz, nie miała problemu, aby przyznać się do słabości do ostrego seksu. Na takie eksperymenty lubi sobie jednak pozwalać wyłącznie z zaufanym partnerem! Przełamywanie tego typu stereotypów na ekranie doceniła też niespodziewanie Małgorzata Ohme.

Doda, która "na kozetce" zwierzyła się także z lęków, jakie towarzyszą jej odkąd jej poprzedni mąż miał kłopoty z prawem, czy też braku zaufania do potencjalnych partnerów, dotkniętych uzależnieniem, ma zdaniem Ohme przecierać szlaki dla widzów, którzy obawiają się wizyty u psychologa. Sama jest nim z wykształcenia!

Wszelkie próby pokazania i oswojenia terapii, szczególnie w tych czasach ogromnego kryzysu psychicznego, mogą dać szanse ludziom wyjścia ze stereotypów na ten temat. Dają im odwagę mówić o trudnościach, pracować nad tym, iść do lekarza, kiedy trzeba - chwaliła program z udziałem Dody Małgorzata Ohme w rozmowie z Plotkiem.

Podkreśliła również, że warto obalić mit o braku dostępu do tego typu pomocy w mniejszych miejscowościach. Większość spotkań terapeutycznych odbywa się bowiem obecnie zdalnie. Zapytana o to, czy uważa, że spotkania Dody z terapeutą mogą być nieskuteczne ze względu na obecność kamer dodawała, że czasy nie tylko się zmieniają, ale i trzeba za tymi zmianami nadążać.

Wszystko jest możliwe dzisiaj (...). Świat się zmienił, przesuwamy się w różnych granicach. Na pewno nic nie zastąpi kontaktu z drugim człowiekiem (...), ale dostosowujemy się do tych czasów, w których jesteśmy - kwitowała Małgorzata Ohme. Choć widzowie mogą kojarzyć ją głównie jako prowadzącą "Dzień Dobry TVN", gwiazda nie wyssała swoich teorii z palca. Ukończyła psychologię i uzyskała tytuł psychoterapeuty Akademickiego Centrum Psychoterapii SWPS. A czy Wy rozważaliście kiedyś wizytę u specjalisty tego typu? 

Doda miała bardzo sprecyzowane wymagania wobec uczestników jej nowego show! Okazało się także, że przed seksem jej kochankowie muszą zrobić jedną rzecz... Więcej pikantnych szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Korzystałeś/aś kiedyś z pomocy terapeuty?
Doda o ostrym seksie