Pierwsza żona Wiśniewskiego pokazała córkę

i

Autor: AKPA

Podobna?

Pierwsza żona Wiśniewskiego pokazała córkę. 14-latka ma za sobą muzyczny debiut

2022-10-02 12:08

Magda Femme (51 l.) to piosenkarka, autorka tekstów oraz była wokalistka Ich Troje. W latach 1996-2001 gwiazda była żoną Michała Wiśniewskiego (50 l.). Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Siedem lat po rozwodzie na świat przyszła córka Magdy Femme, Nel (14 l.). Dziewczyna poszła w jej ślady i stawia pierwsze kroki w show-biznesie.

Magda Femme to piosenkarka, autorka tekstów oraz wokalistka zespołu Ich Troje w latach 1995-2001. Kobieta poznała Michała Wiśniewskiego w klubie karaoke. Muzyk był tak zachwycony jej głosem, że zaproponował jej dołączenie do zespołu. Tę dwójkę połączyły nie tylko kwestie zawodowe, ale również płomienne uczucie. Femme i Wiśniewski pobrali się w 1996 roku, jednak ich małżeństwo było utrzymywane w tajemnicy. Lider Ich Troje uważał, że gdy tylko fanki dowiedzą się o tym, że nie jest już singlem, stracą nim zainteresowanie, a przez to zespół straci na popularności. Związek Wiśniewskiego i Femme nie przetrwał próby czasu. Kobieta wyjawiła, że mężczyzna znęcał się nad nią psychicznie. Co więcej, na jej oczach romansował z Martą "Mandaryną" Wiśniewską, która później została jego żoną. Do rozwodu doszło w 2001 roku, a Femme opuściła zespół.

Magda Femme pokazała córkę. Nel ma za sobą muzyczny debiut

W 2008 roku na świat przyszła córka piosenkarki, Nel. Dziewczyna niedawno skończyła 14 lat. Z tej okazji dumna mama opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym czule ją obejmuje.

Magda Femme i Nel kilka miesięcy temu pojawiły się na antenie "Dzień Dobry TVN". Piosenkarka wyznała wówczas, że córka poszła w jej ślady i nagrała swoją pierwszą piosenkę.

- Nel wychowała się, obserwując mnie i ten muzyczny świat. Śpiewanie to była jej decyzja, nigdy jej do tego nie namawiałam. […] Okazało się, że gdy Nel weszła do studia nagrywać po raz pierwszy, to gdy stanęła przed mikrofonem, to we mnie wstąpiło coś, co nawet nie wiem, jak nazwać. Chciałam, żeby to było perfekcyjne, lepsze niż cokolwiek ja zrobiłam - cytuje Femme portal "Co za tydzień".

Debiutanckiej piosenki Nel możecie posłuchać poniżej!

Sonda
Obserwujesz Magdę Femme w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają