Na Dorotę Wellman spadła fala krytyki

i

Autor: AKPA/Niemiec

Przesadziła?

Nie do wiary, jak Dorota Wellman potraktowała Piotra Kraśkę. Widzowie są oburzeni!

2022-10-02 10:31

Dorota Wellman (61 l.) to jedna z najpopularniejszych dziennikarek stacji TVN, którą widzowie cenią przede wszystkim za ogromną empatię. W rozmowie z Piotrem Kraśką (51 l.) w "Dzień dobry TVN", w której dziennikarz wyznał, że jest poważnie chory, nie przebierała jednak w słowach i - zdaniem telewidzów - traktowała go wręcz wrogo. Czarę goryczy przelały ostatnie minuty programu.

Dorota Wellman to jedna z najpopularniejszych dziennikarek stacji TVN. Widzowie ogromnie cenią ją za empatię, błyskotliwość, poczucie humoru oraz dystans. Niestety, tym razem uwielbiana prezenterka podpadła swoim fanom. Wszystko przez sposób, w jaki prowadziła rozmowę z Piotrem Kraśką na antenie "Dzień dobry TVN". Dziennikarz pojawił się w telewizji po raz pierwszy od kilku miesięcy. Mężczyzna opowiedział nieco więcej o skandalach, których był bohaterem. Chodzi o prowadzenie pojazdu bez uprawnień oraz nierozliczanie się z fiskusem w latach 2012-2017. Wyrok w pierwszej ze spraw zapadł kilka dni temu. Dziennikarz musi zapłacić 100 tys. złotych grzywny oraz pokryć koszty postępowania sądowego. Kraśko przyznał, że jego zachowanie było "głupie, idiotyczne i nieodpowiedzialne". Na antenie "Dzień dobry TVN" bił się w pierś i po raz kolejny przeprosił widzów za to, czego się dopuścił. Niespodziewanie wyznał również, że walczy z depresją

Widzowie krytykują zachowanie Wellman w "Dzień Dobry TVN"

Widzowie zwrócili uwagę na zachowanie prowadzących sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN", zwłaszcza Doroty Wellman. Jak napisali w komentarzach na oficjalnym profilu programu na Facebooku, dziennikarka była bardzo ostra dla swojego kolegi z TVN-u. Zdaniem niektórych osób, poniżała go i atakowała. Kobieta zapytała swojego gościa, czy uważał się za nietykalnego, ponieważ jest "Piotrem Kraśką z telewizji". Dociekała również, jak Kraśko będzie mógł pouczać polityków, którzy nie zachowują się moralnie, sam mając takie doświadczenie. Widzowie byli jednak najbardziej oburzeni sposobem, w jaki dziennikarka zasugerowała Kraśce, że powinien zakończyć swoje zwierzenia. Miało to miejsce w ostatnich minutach programu.

- Piotruś, pracowałeś w tym programie? Pracowałeś. To widzisz, że jak idą napisy, to będzie kropka - przerwała wypowiedź kolegi po fachu.

- Proszę bardzo - odpowiedział Kraśko.

- I grzeczny chłopiec - rzuciła Wellman.

Jak możemy przeczytać w komentarzach:

- Uwielbiam panią Dorotę i pana Marcina, moja ulubiona para prowadzących, ale ta rozmowa strasznie mi się nie podobała. A już tekst na końcu "grzeczny chłopiec" zniesmaczył mnie okrutnie.

- Przyszedł do nich kolega po przejściach, walczący z depresją, widać, że nadal nie jest mu lekko i takie zakończenie.

- Mam mieszane uczucia co do całej tej rozmowy, ton prowadzącej wręcz wrogi, a powinna chyba być bezstronną?

- Ja niestety jestem zniesmaczona zachowaniem pani Wellman. Jak ja zawsze lubiłam dziś czułam niesmak. Tak jakby była w roli prokuratura. Zero empatii w stosunku do Pana Kraśki. Każdy może popełnić błędy, widać że wymęczony tym wszystkim. Ale widać po nim, że dobry człowiek.

Zgadzacie się?

Sonda
Czy uważasz, że Dorota Wellman potraktowała Piotra Kraśkę za ostro?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają