Marcin Tyszka robi zdjęcia mamie. Seksowne pozy, figura. Nie uwierzycie, że ma tyle lat

i

Autor: East News

Marcin Tyszka robi zdjęcia mamie. Seksowne pozy, figura. Nie uwierzycie, że ma tyle lat

2020-11-26 14:59

Znany fotograf i juror "Top Model" Marcin Tyszka (44 l.) może pochwalić się piękną mamą. Gwiazdor robi jej bardzo dużo zdjęć, a one lądują na Instagramie pani Miry Tyszki, która ma już całkiem sporą grupę fanów. Po figurze i seksownych pozach tej kobiety, nikt nie domyśliłby się jej wieku. Pani Mira uwielbia komentować swojego syna i towarzyszyć mu na planie "Top Model". Jest większą gwiazdą od niego!

Kto by pomyślał, że Marcin Tyszka ma tak przebojową mamę! Fotograf uwielbia robić jej zdjęcia. Okazało się, że Mira Tyszka ma swój Instagram! (Mira LaMira, ma ponad 14 tysięcy obserwujących). Ostatnio Tyszka na swoim profilu zamieścił wideo, na którym starsza pani tańczy w kwiecistej tunice. W poście napisał, że to jej pierwsze podejście do TikToka. Szykuje się nowa gwiazda w show-biznesie! Mira Tyszka ma świetną figurę i poczucie stylu. Olśniewa w eleganckich kreacjach. Ma 81 lat, ale takiego wizerunku pozazdrościłaby jej nie jedna młódka! Pani Mira jest największą fanką swojego syna i chętnie towarzyszy mu na różnych imprezach, także na finale "Top Model", który niestety w tym roku miała podziwiać przed telewizorem: - Mimo wszystko poszłam do fryzjera, założę pantofle na obcasie i zrobię makijaż. Będziemy się z Mężem uśmiechać do telewizora i trzymać kciuki, by Marcinek nie palnął jakiejś głupotki. 

FINAŁ TOP MODEL: Takiego skandalu jeszcze nie było. Przepraszali na wizji [RELACJA]

Mira Tyszka śledzi karierę syna. Nazywa go pieszczotliwie "Marcinkiem". Często sobie z niego żartuje i opisuje ich przygody. To jedna z nich: - Musiałam zainaugurować nowy sezon "Top Model" i sprawdzić Marcinka jak juroruje. Nigdy nie wiadomo co Mu do głowy strzeli. Strasznie marudził, że spędza całe noce na planie, tam tak miło, wszyscy uśmiechnięci, non stop żartują, a On to nazywa pracą. Tropikalne upały, Synek wystroił się w jesienny płaszcz i kaszmirową czapkę, potem marudzi, że gorąco.

Stacja TVN ogłosiła, co zrobi z pieniędzmi z SMS-ów od widzów Top Model. Dominic D'Angelica zabrał głos

Nasi Partnerzy polecają