Marina idzie na wojnę z hejterami

2019-11-18 4:50

Marina Łuczenko-Szczęsna (30 l.) ma powody do radości. Właśnie ukazał się jej nowy teledysk „News”, który nagrała z niepokornym raperem Kabe. Jak się okazuje, piosenkarka postanowiła pokazać swoje nowe, już nie cukierkowe oblicze. Idzie na wojnę z internetowymi zawistnikami.

Nowy utwór to jej sprzeciw przeciwko temu, co dotyka teraz setki tysięcy osób znieważanych w internecie. Fala hejtu dotyczy przecież nie tylko gwiazd, ale również zwykłych ludzi.
Dlaczego Marina zdecydowała się na współpracę z raperem Kabe? To artysta, który wychował się w szemranych dzielnicach Paryża i świetnie łączący polskie korzenie z zachodnim klimatem muzyki rap. Jego muzyka jest świeża i nowatorska.

Ma to być nowy, gorący duet, który podbije naszą scenę.
Wokalistka prezentuje zupełnie nowe brzmienie muzyczne, niespotykane dotąd na polskiej scenie. Teledysk ukazuje dwójkę oszustów, zajmujących się paserstwem luksusowych aut, korzystających przy okazji z uroków wystawnego życia. MaRina śpiewa po polsku, a teledysk został na jej prośbę nakręcony na ulicach Warszawy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE