Marina Łuczenko w bikini po ciąży. Co za brzuch!

2018-08-24 7:36
Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: Instagram/Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna (29 l.) pokazała się po raz pierwszy od czasów ciąży w bikini. Piosenkarka i żona bramkarza reprezentacji Polski Wojciecha Szczęsnego (28 l.) zaprezentowała swój płaski brzuch i niezwykle jędrne piersi. Post polubiło już blisko 160 tysięcy internautów!

Marina Łuczenko-Szczęsna siedem miesięcy temu urodziła syna Liama. Młoda mama postanowiła pokazać jak wygląda jej ciało po ciąży. Gdy się na nie patrzy, aż trudno uwieżyć, że niedawno była w odmiennym stanie.

- Kochane jestem dumna ze swojego ciała, przede wszystkim dlatego, że rozwijało się w nim życie mojego synka. Niestety nie zdradzę Wam recepty na smukłą sylwetkę, ponieważ po urodzeniu nie stosowałam diet odchudzających ani ćwiczeń. W ciąży nie ćwiczyłam i rozpieszczałam siebie słodkościami tak jak i teraz ... (włoskie lody) Oczywiście staram się jeść zdrowo natomiast myślę, że w moim przypadku za figurę na którą nie narzekam muszę podziękować rodzicom,czyli dobrym genom. Choć powoli zaczynam myśleć o tym, by zacząć ćwiczyć to narazie nie traktuję tego jako priorytet. Oczywiście zostało mi kilka kg po ciąży, ale narazie nie mam nawet czasu o tym myśleć... wstydu nie ma Tak więc ja dopiero otworzyłam swój sezon na bikini - napisała żona Wojciecha Szczęsnego na Instagramie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE