Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: fot.instagram.com/marina_official

Marina Szczęsna płacze za mężem! "Super Raport" [WIDEO]

2020-03-31 16:42

W dzisiejszym programie Kamili Biedrzyckiej "Super Raport" w kąciku poświęconym show-biznesowi dowiedzieliśmy się m.in. o sytuacji Mariny Łuczenko-Szczęsnej, która została rozdzielona z mężem aż na 5 tygodni. Nie wiadomo, ile jeszcze potrwa ich rozłąka, ponieważ Wojtek przebywa teraz we Włoszech. Zobaczyliśmy też, jak Ruda z zespołu Red Lips ściska i całuje medyków, którzy dzielnie walczą z koronawirusem.

Jak co dzień w programie Kamili Biedrzyckiej nie zabrakło newsów o gwiazdach naszego show-biznesu. Program "Super Raport" jest nadawany codziennie od poniedziałku do piątku na żywo na SE.pl oraz na YouTube. Dziś dziennikarz działu Rozrywka "Super Expressu" opowiedział m.in. o dramacie, jaki przeżywa Marina Łuczenko-Szczęsna, która przez koronawirusa jest rozdzielona z mężem już od pięciu tygodni. 

Marina opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowo wzruszający wpis. 

"Nie widzimy się już z @wojciech.szczesny1 od 5 tygodni, które w rozwoju malucha są tak istotne i przełomowe. Z dnia na dzień rozumie i mówi coraz więcej, np. przed snem: „ Mama, tata w pracy... nie ma. Tatuś tuli tuli tu”. Dziś przez otwarte okno Liam usłyszał głos komunikatu dochodzącego z radiowozu jeżdżącego po Warszawie z prośbą byśmy zostali w domu. Przestraszył się i przybiegł się przytulić. Powiedział z wielkimi oczami: „wirus”. To słowo najbardziej zwróciło jego uwagę, więc postanowił je powtórzyć. Choć ma rok i 9m, doskonale wie, że coś jest nie tak. Nigdy nie był z dala od taty tak długo" - napisała w sieci piosenkarka. 

W programie nie zabrakło też podziękowań dla medyków, które za pośrednictwem medyków przesłała wokalistka zespołu Red Lips - Joanna "Ruda" Lazer

Marina tęskni za mężem [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE