Marta Manowska zmieniła dietę! Myślała, że będzie ciężko, a jest pysznie

2022-05-17 15:31
Marta Manowska
Autor: wbf

Gospodyni "Sanatorium miłości" Marta Manowska (38 l.) przeszła na dietę wegańską. Prezenterka początkowo obawiała się komplikacji, chociażby w trakcie podróży pociągiem. W wagonie restauracyjnym została jednak miło zaskoczona. Kucharz podał jej wykwintne, wegańskie śniadanie. Manowska opublikowała zdjęcie posiłku. Co znajdowało się na jej talerzu?

Marta Manowska zyskała sławę, dzięki roli prowadzącej program "Rolnik szuka żony". Fani TVP pokochali ją za optymizm i pogodę ducha, które pokazuje także w "Sanatorium miłości". Dziennikarka zawsze jest ogromnym wsparciem dla bohaterów i często podtrzymuje ich na duchu. Dzięki silnemu zaangażowaniu w pracę na planie Manowska zyskała spore grono obserwatorów na Instagramie, którzy bacznie śledzą jej poczynania w sieci. Jakiś czas temu, prezenterka opowiedziała co nieco o swojej diecie, na którą przeszła 3 tygodnie temu. Gospodyni programów TVP została weganką. Jej dieta wyklucza spożywanie mięsa i produktów odzwierzęcych. Czy weganizm utrudnia jej codzienne funkcjonowanie?

Marta Manowska została weganką

Zdrowa dieta i aktywność fizyczna są dla Marty Manowskiej bardzo ważne. Dziennikarka rozpoczęła swoją metamorfozę od ćwiczeń z Ewą Chodakowską. Po 90 dniach wyzwania trenerki pochwaliła się efektami ciężkiej pracy na Instagramie. Obecnie nie zwalnia tempa! W dalszym ciągu troszczy się o swoje zdrowie i kondycję. Jakiś czas temu podjęła się diety wegańskiej. Dziennikarka początkowo obawiała się kłopotów z dostępem do nieodzwierzęcych produktów w miejscach publicznych, takich, jak choćby pociąg. Nic bardziej mylnego. Menu w wagonie restauracyjnym bardzo pozytywnie ją zaskoczyło. Kucharz zaserwował jej pyszne, wegańskie śniadanie. Marta Manowska pochwaliła się w sieci zdjęciem posiłku. Na jej talerzu widzimy danie z tofu i soczewicą oraz świeże warzywa z pieczywem.

"Wegańskie śniadanie w Warsie. Jestem w szoku. Pyszne. Tak się jakoś porobiło, że od 3 tygodni jestem weganką. I myślałam, że ciężko będzie w tej podróży. A tu proszę" - podpisała relację na Instagramie.

Marta Manowska zmieniła dietę! Myślała, że będzie ciężko, a jest pysznie
Autor: @martamanowska

Zobacz galerię: Tak zmieniała się Marta Manowska

Sonda
Lubisz Martę Manowską?
Marta Manowska i Robert Bodzianny - pierwsze spotkanie w "Rolnik szuka żony"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE