Martyna Wojciechowska

i

Autor: TRICOLORS/East News Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Okropny ból i smutek!

2021-12-23 9:13

Martyna Wojciechowska podczas jednej ze swoich ostatnich rozmów nie mogła powstrzymać łez. Okropny ból i smutek udzielił się również jej. Załamanym głosem i ze łzami w oczach próbowała dalej prowadzić wywiad, a wszystko działo się na wizji na oczach oglądających. "Ta rozmowa nie jest miła i przyjemna, ale jest pełna wiary i nadziei", zapewnia Wojciechowska.

W środę, 23 grudnia, Martyna Wojciechowska na Instagramie opublikowała poruszające wideo. To fragment jej rozmowy z Różą Kozakowską. Rozmowy, która wywołała łzy nie tylko u bohaterki, ale także u Martyny Wojciechowskiej. Dziennikarka rozpłakała się na wizji, bo przytłoczył ją ogromny smutek i ból, jakiego doświadczyła pani Róża. "Wigilia? Święta? RÓŻA KOZAKOWSKA nie znała tych pojęć w dzieciństwie. Wiedziała za to, czym są głód, zimno i poniżanie. Jak znaleźć w sobie siłę, kiedy świat w Ciebie nie wierzy? Jak przekuć to w działanie? Róża ma w sobie wielką moc i chce się nią dzielić z innymi", napisała Wojciechowska. "Ta rozmowa nie jest miła i przyjemna, ale jest pełna WIARY i NADZIEI", podsumowała na Instagramie. Wywiad jest już dostępny na kanale "Dalej" na Youtubie i płynie z niego potężna moc, pełna mądrych słów. Martyna Wojciechowska z pewnością zapamięta tę rozmowę na długo. Zobaczcie poniżej, co tak wzruszyło podróżniczkę.

Sonda
Lubisz program "Kobieta na krańcu świata" z Martyną Wojciechowską?
Ostatnie pożegnanie Tadeusza Rossa na Powązkach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE