Martyna Wojciechowska

i

Autor: AKPA / Gillert

Do kogo jest bardziej podobna?

Martyna Wojciechowska wrzuciła zdjęcia rodziców. "49 lat małżeństwa"

2022-10-13 16:55

13 października Martyna Wojciechowska (48 l.) opublikowała w social mediach wyjątkowy wpis. Pochwaliła się 49. rocznicą ślubu rodziców, wrzucając ich piękne zdjęcia. Fani są zachwyceni.

W ostatnim czasie życie Martyny Wojciechowskiej nie było usłane różami. Nie dość, że rozstała się z Przemkiem Kossakowskim (50 l.) po zaledwie trzech miesiącach małżeństwa, to podjęła decyzję o rezygnacji z produkcji kolejnego sezonu "Kobiety na krańcu świata". Podróżniczka potrafi jednak czerpać radości ze szczęścia innych osób, bardzo sobie bliskich. Zawsze może liczyć na wsparcie ukochanej córki Marysi (14 l.) oraz rodziców, którzy 49 lat temu przysięgali sobie miłość, aż śmierć ich nie rozłączy.

Rodzice Martyny Wojciechowskiej świętują 49. rocznicę ślubu. "Mamo, tato, jesteście moją inspiracją"

Martyna Wojciechowska nigdy nie miała oporów, by publicznie pokazywać zdjęcia córki czy rodziców. Nikogo nie powinno dziwić więc, że publicznie podziękowała tym drugim za wychowanie w dniu ich 49. rocznicy ślubu. 

- 49 lat małżeństwa - taką wspólną rocznicę obchodzą dzisiaj moi kochani rodzice! Dokładnie 13 października 1973 roku powiedzieli sobie "tak" i trwa to do dzisiaj. Miałam szczęście, że dorastałam w domu, który stworzyli, od najmłodszych lat czułam ich miłość i wsparcie.To właśnie dzięki nim nauczyłam się latać wysoko i uwierzyłam w to, że niemożliwe nie istnieje, bo nigdy nie podcinali mi skrzydeł - zaczęła.

- Mamo, tato, jesteście moją inspiracją. P.S. Kochani rodzice zawsze tak mnie witają i żegnają. I jeszcze wciskają słoiki i wałówkę do zabrania do domu! - dodała.

Pod postem pojawiła się masa komentarzy zachwyconych zdjęciami internautów.

- Piękny jubileusz! Kolejnych cudownych lat i wszystkiego, co najlepsze dla rodziców!

- Czasem wydaje nam się, że nie będziemy nigdy w stanie oddać rodzicom tego dobra, które nam dali... A czasem wystarczy kochać, szanować i jeszcze raz kochać. Gratulacje!

Mamy nadzieję, że Martyna również doświadczy tak pięknej i trwałej miłości jak jej rodziciele.

Martyna Wojciechowska szczerze o adoptowanej córce Kabuli
Sonda
Wojciechowska i Kossakowski powinni do siebie wrócić?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany