Martyna Wojciechowska

i

Autor: AKPA

Gwiazda TVN szczęśliwa

Martyna Wojciechowska zakochana! Pochwaliła się nim na Instagramie. Mówi o miłości od pierwszego wejrzenia!

2023-08-18 9:23

Martyna Wojciechowska nieźle zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda stacji TVN znana jest z tego, że strzeże swojej prywatności, tym razem pochwaliła się na Instagramie swoim "nowym chłopakiem". Mówi o tym, że po 30 latach w końcu spełniły się jej marzenia. Poznajcie szczegóły!

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej popularnych podróżniczek w Polsce. Dodatkowo jest ona także osobowością telewizyjną, przez lata mogliśmy oglądać jej kultowy program "Kobieta na Krańcu Świata". W swoim dorobku podróżniczka ma także prowadzenie popularnego programu "Big Brother". Ponadto została nagrodzona Złotą Telekamerą w kategorii osobowość telewizyjna. Teraz pochwaliła się swoim "nowym chłopakiem". Fani są w szoku!

Martyna Wojciechowska zakochana! Pokazała go na Instagramie!

Martyna Wojciechowska znana jest z tego, że kocha motoryzacje, od tego bowiem zaczęła się jej wielka telewizyjna kariera. Teraz, na swoim Instagramie pokazała nowy motocykl!

- A oto mój nowy chłopak. To miłość od pierwszego wejrzenia. Na zawsze. Jestem tego pewna - napisała pod postem Martyna Wojciechowska.

Posiadanie tego motocyklu od wielu lat było marzeniem gwiazdy TVN, ale w przeszłości jak sama mówi "ten związek" był nieosiągalny.

- Dzisiaj ponad 30 lat później, spełniłam marzenie nastoletniej Martyny - dodała.

Zobacz poniższą galerię:

Martyna Wojciechowska szczerze o adoptowanej córce Kabuli
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany