To za tym tak bardzo teskni

i

Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska To za tym tak bardzo teskni

Marzena Kipiel-Sztuka walczy z ciężką chorobą. To bardzo męczy Halinkę Kiepską

2021-04-08 6:00

Ostatnie miesiące pandemii dają jej się we znaki. Marzena Kipiel-Sztuka (56 l.) ma chore płuca, przez co jak ognia boi się zakażenia Covidem. W dodatku zmaga się z depresją, a przez samotność jej stan się pogarsza. A ona marzy tylko jednym - by w końcu wyjść z domu, spotkać się z przyjaciółmi jak kiedyś, na piwie.

Gwiazda "Świata według Kiepskich" samotnie spędziła tegoroczną Wielkanoc. Marzena Kipiel-Sztuka przed świętami źle czuła.

- Odmówiłam wszelkich zaproszeń, tym bardziej, że byłam przeziębiona, osłabiona i miałam podwyższoną temperaturę. To zapewne była grypa. Ale czasy mamy takie, że lepiej nie kusić niepotrzebnie losu. Im mniej kontaktów, tym lepiej - powiedziała aktorka.

ZOBACZ TAKŻE: Tak dziś wygląda córka Hanny Lis. Będziecie w szoku. Urodą przebiła nawet mamę. Właśnie została modelką [ZDJĘCIA]

Marzena Kipiel-Sztuka codziennie drży o swoje zdrowie.

- Mam przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, od lat cierpię też na nadciśnienie - wyznała w "Twoim imperium" i pożaliła się na pandemię: - Źle sypiam, jestem zmęczona i coraz bardziej zdołowana.

Jak na zbawienie czeka więc na szczepienie.

- Nie chcę ciągle kisić się w czterech ścianach. Brakuje mi kontaktów z drugim człowiekiem, spacerów, pójścia do pubu na piwo - marzy jej się.

ZOBACZ TAKŻE: Maryla Rodowicz po szczepieniu. Wystąpiły powikłania. Jak czuje się gwiazda? TYLKO U NAS

Na razie cieszy się, że za kilka tygodni wraz z ekipą wrócą na plan "Kiepskich". To będzie dla niej namiastka normalności. Aktorka zapewnia jednak, że wbrew temu, o czym rozpisywała się niedawno prasa, jej sytuacja finansowa jest stabilna.

- Nie jestem zadłużona i mam co jeść. A w świat poszła informacja, że żywię się karmą dla psów i nie mam pieniędzy na papierosy - dementowała niedawno. 

Groby aktorów "Świat według Kiepskich"