Zobaczyliśmy z bliska dekolt 51-letniej Marzeny Rogalskiej! Padliśmy! [FOTO]

2021-09-17 8:34
51-letnia Marzena Rogalska odważnie eksponuje piersi
Autor: AKPA 51-letnia Marzena Rogalska odważnie eksponuje piersi

Marzena Rogalska na co dzień prezentuje się widzom i swoim fanom w eleganckich i stonowanych kreacjach. Tym razem jednak dziennikarka pokazała się w dużo bardziej odważnej stylizacji. 51-letnia Marzena Rogalska z dumą zaprezentowała dekolt odsłaniający jej piersi! Ten widok zdecydowanie przyciąga wzrok i robi piorunujące wrażenie! Zobaczcie zdjęcia!

Marzena Rogalska przez lata prowadziła "Pytanie na śniadanie", jej nagła decyzja o odejściu z TVP wywołała wiele emocji. Wielu gratulowało jej tej decyzji i chwaliło za odwagę. Po 13-stu latach dziennikarka powróciła do TVN. Będzie prowadzić program "Miasto kobiet", w którym była gospodynią w latach 2004-2008. 

NIE PRZEGAP: Ludzi zatkało na widok tego, co Ostrowska-Królikowska zrobiła z włosami! Postarzyło ją z 10 lat?! [FOTO]

- Nie chcemy nikogo pouczać, nie chcemy pokazywać jednego, "słusznego" punktu widzenia - mówiła o swoim nowym programie Marzena Rogalska w studio DDTVN . - W naszym programie jest miejsce dla każdego. Nie chcemy oceniać, chcemy z dystansem podejść do życia i problemów. Będziemy mówiły o swoich osobistych doświadczeniach, często będziemy miały odmienne zdanie, ale co najważniejsze (...) Poczujecie się tak, jakbyście byli zaproszeni do domu, gdzie nikt was nie ocenia. Gdzie nikt nie chce, żebyście myśleli tak samo jak on. Gdzie człowiek się wymienia poglądami i chce się dowiedzieć czegoś więcej.

51-letnia Marzena Rogalska odważnie eksponuje piersi! Co za widok!

Marzena Rogalska przez lata wybierała kreacje, które choć były eleganckie, zawsze zasłaniały jej wdzięki. Tym razem jednak 51-letnia prezenterka postawiła na znacznie odważniejszą stylizację. Marzena Rogalska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pierwszą rolę zdecydowanie odgrywa dekolt odsłaniający jej piersi!

NIE PRZEGAP: Mąż Agnieszki Grochowskiej jest od niej sporo starszy! Zobaczcie, kim jest i jak wygląda! [ZDJĘCIA]

Marzena Rogalska zapozowała do niego w kolorowej koszuli ze sporym dekoltem w kształcie litery "V". Ten rzadki widok zrobił na jej fanach ogromne wrażenie. Pod zdjęciem natychmiast zaczęła pojawiać się masa komplementów. Internauci są zgodni, że 51-letnia Marzena Rogalska wygląda świetnie! Przekonajcie się na zdjęciu niżej!

NIE PRZEGAP: Aktorka "Rancza" i "M jak miłość" urodziła bliźniaki w wieku 60 lat! Wiemy, co się z nimi teraz dzieje!

NIE PRZEGAP: Żona Kurka załamana. To już ostatnie chwile, będzie musiała to zrobić z mężem

Sonda
Czy Marzena Rogalska wygląda na 51 lat?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE