Olgierd Łukasiewicz i Barbara Sienkiewicz

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Olgierd Łukasiewicz i Barbara Sienkiewicz

Aktorka "Rancza" i "M jak miłość" urodziła bliźniaki w wieku 60 lat! Wiemy, co się z nimi teraz dzieje!

2021-09-16 12:15

Barbara Sienkiewicz ma na swoim koncie role w serialach, takich jak "M jak miłość", "Ranczo", czy "Klan". Lata temu zrobiło się o niej naprawdę głośno, kiedy okazało się, że 60-latka jest w ciąży. Urodziła bliźniaki i zyskała tytuł najstarszej mamy w Polsce. Media żyły jej problemami finansowymi i walkami o zasiłki, które nie łączyły się z pobieraną przez nią emeryturą. Zobaczcie, dziś dzieje się z Barbarą Sienkiewicz i jej 7-letnimi już bliźniakami!

Barbara Sienkiewicz grała epizodyczne role w popularnych serialach, a głównym źródłem jej utrzymania była dość niska emerytura w wysokości 1250 zł. O aktorce seriali "M jak miłość" i "Ranczo" zaczęły rozpisywać się wszystkie media w kraju, kiedy okazało się, że jest w ciąży. Tygodnik "Na żywo" donosił wówczas, że 60-latka poddała się zabiegowi in vitro. Barbara Sienkiewicz zaprzeczała tym rewelacjom i zapewniała, że zaszła w ciążę metodą naturalną.

NIE PRZEGAP: Ludzi zatkało na widok tego, co Ostrowska-Królikowska zrobiła z włosami! Postarzyło ją z 10 lat?! [FOTO]

Po urodzeniu bliźniaków chętnie udzielała wywiadów, w których mówiła o wadach i zaletach późnego macierzyństwa. Jednak o ojcu swoich dzieci nie chciała rozmawiać.

- Ojciec dziecka nie ma ani żadnych praw, ani obowiązków w stosunku do dzieci - powiedziała w TVN.

Przyznała też, że przez późną ciążę musiała się zmierzyć z potężną falą krytyki i wieloma nieprzyjemnymi komentarzami dotyczącymi jej wieku.

Aktorka "M jak miłość" i "Ranczo" urodziła w wieku 60. lat. Barbara Sienkiewicz zniknęła z mediów

Barbara Sienkiewicz mogła liczyć na wsparcie prezesa Związku Artystów Scen Polskich Olgierda Łukaszewicza. To właśnie on pomógł jej, gdy okazało się, że według polskiego prawa emerytce nie przysługują zasiłki macierzyńskie. Wystosował apel do ówczesnej premier Ewy Kopacz o pomoc finansową dla Sienkiewicz. Zwłaszcza, że jej synek Piotruś zmagał się z wzmożonym napięciem mięśniowym i wadą wzroku, które wymagały kosztownego leczenia. Córeczka Ania, mimo, że była dużo bardziej drobna od swojego brata, prawidłowo i szybciej się rozwijała.

NIE PRZEGAP: Ile żon miał Robert Janowski? Odpowiedź zszokuje wielu!

Paparazzi nie odstępowali 60-letniej mamy na krok. Kiedy temat jej późnego macierzyństwa przestał już tak wszystkich emocjonować, kobieta zdecydowała się ochrzcić bliźniaki. W kościele nie zabrakło Olgierda Łukaszewicza.

- Mówi się, że to jest najszczęśliwszy dzień w życiu, ale to jest jednocześnie spokój takiej pewności, że dzieci pójdą już drogą, która jest pewną drogą na całe życie. Myślę, że chrzest mógł być wcześniej o kilka miesięcy, bo z tym nie należny zwlekać, ale rodzice zazwyczaj chrzczą dzieci do roku, więc cieszę się, że zmieściłam się w tym kanonie - mówiła Barbara Sienkiewicz w rozmowie z Super Expressem.

NIE PRZEGAP: Mąż Agnieszki Grochowskiej jest od niej sporo starszy! Zobaczcie, kim jest i jak wygląda! [ZDJĘCIA]

Dziś aktorka z "M jak miłość" definitywnie zniknęła z mediów i nie udziela wywiadów. Pilnie strzeże prywatności swojej i dzieci, które mają już 7 lat. Wiadomo, że bliźniaki cieszą się dobrym zdrowiem. Rodzina mieszka w Warszawie. Aktorka każdego dnia martwi się o przyszłość swoich pociech. Nie chciałaby też, żeby Ania i Piotruś byli wyśmiewani przez rówieśników z powodu jej wieku. Zobaczcie niżej zdjęcia szczęśliwej mamy i jej uroczych bliźniaków!

NIE PRZEGAP: Zobaczyliśmy z bliska odsłonięte piersi 51-letniej Marzeny Rogalskiej! Padliśmy! [FOTO]

Sonda
Czy 60 lat to odpowiedni wiek na narodziny dziecka?

NIE PRZEGAP: Oto, co wydarzyło się na meczu Polska - Rosja. Podczas hymnu rywali Polacy...