Gessler odchodzi z TVN i przechodzi do Polsatu. Transfer roku?

2022-05-18 10:59
Mateusz Gessler
Autor: AKPA

Mateusz Gessler (42 l.) już niebawem ma zostać szefem kuchni 7. edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" - takie informacje podał Press.pl. Z informacji serwisu wynika, że zdjęcia do najnowszego sezonu programu już się zakończyły. Czy jesienią na antenę Polsatu powróci kulinarne show "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" z nowym szefem kuchni - Mateuszem Gesslerem?

Mateusz Gessler jest kucharzem i właścicielem kilku restauracji w Warszawie: "Warszawa Wschodnia", "Ćma", "Warszawski Sen" i "DOCK19 by Mateusz Gessler". Pojawił się również w wielu programach kulinarnych i napisał dwie książki kucharskie: "Moja Kuchnia Polska" i "Smaki dzieciństwa". W styczniu 2014 r. dostał propozycję prowadzenia polskiej edycji programu kulinarnego Polsatu "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia", jednak zrezygnował z powodów osobistych. W latach 2016-2021 był jednym z jurorów polskiej edycji programu TVN "MasterChef Junior". W 2017 został prowadzącym reality show TVN "Drzewo marzeń", a od 2019 r. jest gospodarzem audycji w internetowej rozgłośni Newonce.radio "Mateusz Gessler serwuje". Portal Press.pl podał, że już niebawem widzowie będą mogli oglądać go w telewizji Polsat. Mateusz Gessler ma zostać szefem kuchni w programie "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia".

Mateusz Gessler poprowadzi "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"?

Według informacji portalu, nagrania do 7. edycji programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" zostały zrealizowane w kwietniu i maju. Oznacza to, że już jesienią na antenę Polsatu powróci ten legendarny program kulinarny. Dawniej szefami kuchni byli: Wojciech Modest Amaro oraz Michał Bryś. W najnowszym sezonie szefem kuchni ma zostać Mateusz Gessler, który na pytanie o swój występ w "Hell's Kitchen" odparł krótko: "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam". Telewizja Polsat także powstrzymała się od komentarza w tej sprawie.

"Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" jest polskim programem telewizyjnym typu reality show, opartym na brytyjskim formacie "Hell’s Kitchen". Występuje w nim kilkanaścioro zawodowych kucharzy i kucharzy-amatorów. W każdym odcinku programu odbywa się tzw. serwis. Uczestnicy przygotowują potrawy zamówione przez gości restauracji.

15 złotych za pączka od Gessler! Polacy ostro: "OSZALAŁA" | Komentery
Sonda
Czy Mateusz Gessler dobrze sprawdzi się w roli prowadzącego "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE