Bolesne wyznanie

Siostra Mateusza Damięckiego nie będzie matką. Zdradziła powody

2023-08-09 12:31

Matylda Damięcka (38 l.) należy do słynnego klanu aktorskiego. Sama także jest aktorką i sporadycznie grywa w filmach i serialach. Wiele lat temu była gwiazdą "Na Wspólnej". Teraz bardziej oddaje się pasji muzycznej i tworzeniu szeroko komentowanych grafik w mediach społecznościowych. Siostra Mateusza Damięckiego została zapytana o brak dzieci.

Jedna druga duetu Matylda/Łukasiewicz, który tworzy z byłym muzykiem zespołu Pustki Radkiem Łukasiewiczem, gościła w podcaście "Talk slow" Katarzyny Gargol z NaTemat.pl. Matylda Damięcka mówiła tam, że sama chce pracować na siebie. - Jestem odrębnym bytem, który sobie pracuje na wszystko, co zrobiłam dobrze i źle; to idzie na mnie - wyznała. Artystka wie jednak, że jest porównywana do swojego znanego ojca Macieja Damięckiego czy brata, Mateusza Damięckiego. Aktorami są także jej stryjek Damian Damięcki i kuzyn Grzegorz Damięcki, czy dziadków Ireny i Dobiesława Damięckich.

Matylda bardziej niż na grze aktorskiej skupia się teraz na śpiewaniu. Jednym z jej nowych utworów jest piosenka "Matka", w której Damięcka śpiewa: "Boję się, że przeoczę moment, kiedy zacząć żyć (...) Że nie usłyszę, jak ktoś mówi do mnie mama".  Prowadząca zapytała ją właśnie o ten moment. - Ja mam, że nie zostanę mamą - wyznała aktorka. - Zaczęłam z tym coś robić. Zaczęłam gdzieś tam żyć sobie. (...) Z pewnymi rzeczami nie zrobisz wiele, nie masz nad tym kontroli i trzeba to sobie uświadomić i przepracować, że nie masz tej mocy - dodała Matylda Damięcka.

Matylda Damięcka spisała już testament! Zaplanowała NIETYPOWY pogrzeb

Groby rodzin gwiazd. Machalica, Holland, Młynarski, Szczuka, Damięcki. Niezapomniani
Sonda
Czy Matylda Damięcka podobna jest do brata?