Michał Bajor odwołał koncerty i zerwał współpracę z agencją!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Podlewski

Zła wiadomość dla fanów

Michał Bajor odwołał koncerty i zerwał współpracę z agencją! Wśród pokrzywdzonych Piasek

2022-12-23 14:34

Michał Bajor (65 l.) to jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Niestety, część koncertów, które zaplanował na 2023 rok, nie odbędzie się w zakładanym terminie. Powodem są problemy z agencją. Wśród muzyków, którzy zostali przez nią pokrzywdzeni, jest też Andrzej Piaseczny (51 l.).

Michał Bajor to aktor i piosenkarz, który może pochwalić się imponującym dorobkiem muzycznym. Ma na swoim koncie 25 albumów, w tym te z piosenkami z koncertów, świątecznymi, dla dzieci oraz z kompilacjami. W listopadzie 2022 roku miała miejsce premiera jego najnowszego albumu pt. "No, a ja?".

Michał Bajor odwołuje koncerty! Wśród pokrzywdzonych jest też Piasek

W 2023 roku artysta miał wystąpić ze swoim zespołem muzycznym w wielu miastach w Polsce. Niestety, z uwagi na problemy z agencją muzyczną, pod której szyldem miały być organizowane wydarzenia, postanowił zerwać z nią współpracę i odwołać koncerty. Jak napisał w poście na swoim oficjalnym profilu promocyjnym na Facebooku, w ten sposób solidaryzuje się też z innymi muzykami pokrzywdzonymi przez agencję, m.in. Andrzejem Piasecznym czy zespołem Raz, Dwa, Trzy.

- Nawiązując do bardzo konkretnych i dramatycznych wpisów na stronach społecznościowych naszych kolegów artystów, takich jak Andrzej Piaseczny czy zespół Raz, Dwa, Trzy, solidaryzując się z Nimi, a także z obawy o możliwości realizacyjne także i naszych koncertów przez agencję, której dotyczą te wpisy, a co pozostaje poza naszą kontrolą, aby sobie i Państwu zagwarantować pewność co do przyszłorocznych naszych spotkań artystycznych, jesteśmy zmuszeni i zdecydowani, aby nie kontynuować w roku 2023 współpracy z [nazwa agencji - przyp. red.] i poszukiwać innych sposobów realizacji spotkań z Państwem. Mamy nadzieję, że z koncertem z repertuarem składającym się z piosenek z nowej płyty "No, a ja?", dojedziemy do Państwa w nowych terminach, ustalonych z lokalnymi organizatorami kultury - czytamy.

Andrzej Piaseczny poinformował o odwołaniu kilku koncertów 9 grudnia 2022 roku. W swoim wpisie piosenkarz podkreślił, że agencja nie wywiązywała się z umów, przenosiła wydarzenia na inne terminy lub odwoływała je, narażała firmy scenograficzne na straty finansowe oraz stawiała pod znakiem zapytania wiarygodność artystów.

Sonda
Lubisz piosenki Michała Bajora?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany