Michał Wiśniewski opowiada o alkoholu

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski opowiada o alkoholu

Tyle wódki wypijał JEDNEGO dnia Michał Wiśniewski. Zdecydował się na drastyczny krok

2021-02-03 15:12

Michał Wiśniewski (49 l.) nigdy nie ukrywał, że w jego życiu przez długi czas obecny był alkohol. Wokalista zespołu Ich Troje dopiero teraz przyznał, ile tak naprawdę wódki potrafił wypić jednego dnia. Czy udało mu się pokonać nałóg?

Ostatnie tygodnie to szczęśliwy czas w życiu muzyka. Kilka dni temu on i jego piąta żona powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Falco Amadeus, który otrzymał imię na cześć ulubionego muzyka Michała - Falco, jest najmłodszym członkiem rodu Wiśniewskich. 

Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem. Łącznie ma już jednak... 10 dzieci! Jak to możliwe?

Nie zawsze jednak w życiu gwiazdora było tak kolorowo. Przez wiele lat zmagał się z alkoholizmem. Dopiero teraz Wiśniewski zdradził w jakich ilościach alkohol był obecny w jego życiu...

- Przez 22 lata piłem 0,7 dziennie, nie piłem tylko przed lotami no i w trakcie, naprawdę ja piłem bardzo, bardzo dużo - zdradzał reporterce Polsat News w programie "Raport".

- Zaczęły mi się trząść ręce, nie byłem w stanie osłodzić herbaty, żona mi to robiła. Nie byłem w stanie zjeść zupy, zamawiałem barszczyk, bo można było wziąć go w obie ręce, bo nie mogłem sam jedną ręką utrzymać łyżki. Oszukiwałem siebie to było trudne, bo w momencie kiedy zaczynasz oszukiwać samego siebie, to musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy twoje wartości pokrywają się z tym, co robisz, a kłamstwa nie zniosę - opowiadał.

W jaki sposób udało mu się skończyć z nałogiem? Sześć lat temu postanowił "zaszyć się". 

- Ja się zaszywam, wszywam sobie disufarin. To tabletki pod mięsień pośladkowy mój tyłek wygląda jak u wikinga, jak po bitwie, ja co pół roku robię to, mogę potem odreagować i nie oszukuję siebie - wyjaśniał muzyk. 

Krytykowana przez specjalistów metoda okazała się swego rodzaju wybawieniem. - Myślałem, że nie mogę zagrać koncertu na trzeźwo, a potem okazało się, że one lepiej wychodzą mi niż po setce, nauczyłem się na nowo żyć - opowiadał. 

50-letnia gwiazda "Barw szczęścia" pozuje w bikini. Pokazała nieidealny brzuch

Tak wychowuje Michał Wiśniewski