Czwarty rozwód  Michała Wiśniewskiego

i

Autor: Marcin Wziontek Czwarty rozwód Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner JUŻ PO ROZWODZIE! Tylko u nas [WIDEO]

2019-09-30 11:58

Dominiki Tajner (40 l.) i Michał Wiśniewski (47 l.) potrzebowali dziesięciu minut, by zakończyć swoje siedmioletnie małżeństwo. Byli już małżonkowie spotkali się w poniedziałek rano w jednym z warszawskich sądów. Ponieważ wszystko mieli już wcześniej ustalone, orzeczenie rozwodu było tylko formalnością. 

Kiedy wiosną tego roku gruchnęła wiadomość, że państwo Wiśniewscy się rozwodzą, wszyscy byli w szoku. Najbardziej chyba sama Dominika, która o planach swojego ukochanego dowiedziała się gdy pozew był już w sądzie. Szybko jednak postanowiła wrócić do normalnego życia. Usunęła tatuaż z imieniem swojego ukochanego, a z profili w internecie także człon nazwiska „Wiśniewska”. Widać jednak, że były już mąż wciąż jest jej bliski... W sądzie przywitali się dając sobie buziaka. - Kiedy w weekend ktoś mi wysłał link do artykułu, że Michał nie żyje to nogi się pode mną ugięły - opowiadała przed salą rozpraw. Oczekiwanie na sprawę umilała im pogawędka. Oboje opowiadali o tym, co się u nich dzieje. Prawnik być może w żartach dodał, że są przypadki rozwodów, które ciągną się latami. - U nas tak nie będzie. Wszystko mamy już dogadane, myślę, że zajmie to kilka minut - odpowiedziała mu Dominika. I faktycznie tak się stało. Jeszcze jako państwo Wiśniewscy weszli na sale chwilę przed godziną 9.00. Po chwili opuścili ją. Zaproszeni na ogłoszenie wyroku, nie spędzili nawet 5 minut na sali rozpraw. Dominika wychodziła z sądu ze smutną miną. Potwierdziła jednak, że jest wolna. Na pożegnanie dali sobie z Michałem buziaka.

Po rozprawie Dominika zamieściła wpis na swoim Instagramie. "Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to co się dzieje, dzieje się po coś".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE