Michał Żebrowski z żoną w wannie parodiują Anję Rubik i Matę. Musicie to zobaczyć!

2021-10-14 11:21
 Michał Żebrowski z żoną w wannie parodiują Anję Rubik i Matę. Musicie to zobaczyć!
Autor: Instagram Michał Żebrowski z żoną w wannie parodiują Anję Rubik i Matę. Musicie to zobaczyć!

Michał Żebrowski i jego żona uwielbiają bawić się z Internautami w sieci. Nie raz udowodnili, że mają do siebie ogromny dystans, za co kochają ich fani. Tym razem na warsztat wzięli najnowszy teledysk Maty, w którym wystąpiła Anja Rubik. Nie uwierzycie jak aktor upodobnił się do rapera!

Michał Żebrowski swoje pięć minut w polskim kinie ma już za sobą. Pozostaje mu gra w serialu "Na dobre i na złe". Wydaje się jednak, że aktor nie ma z tym problemu. Humor mu dopisuje, co widać na jego profilu na Instagramie, gdzie wrzuca śmieszne zdjęcia i filmiki. Podobnie zresztą robi jego żona Ola, która z przymrużeniem oka pokazuje rzeczywistość matki trójki dzieci. Teraz wspólnie zaskoczyli swoich fanów, bo wrzucili do sieci parodię teledysku Maty. Podobieństwo jest uderzające...

POLECAMY: Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Od dwóch lat Mata jest jednym z najpopularniejszych młodych raperów. W październiku zeszłego roku wypuścił krążdek "Młody Matczak, który w ciągu pierwszej godziny obecności na platformach streamingowych został odtworzona 100 milionów razy. Na płycie znajdziemy kawałek "Szafir", do którego raper nagrał właśnie teledysk. To opowieść o miłości. Na brzegu Wisły Mata znajduje syrenę, w którą wciela się Anja Rubik, i się w niej zakochuje. Oczywiście od razu stało się to hitem Internetu. Podobnie jak parodia, którą pokazał Żebrowski.

Michał i Ola na swoje profile wrzucili zdjęcia, które zrobiły furorę w sieci. Na pierwszym planie widzimy Żebrowskiego w grzywce "na Matę" i z charakterystyczną miną. W tle widać nagą żonę aktora w wannie, która upodabnia się do Rubik w roli syreny. Drugie zdjęcie jest jeszcze odważniejsze, bo Ola odsłania nagą pierś, którą tylko lekką zasłania reką.

"Stara Mata 🧜‍♀️", podpisał zdjęcia Żebrowski.

Gwiazdy i fani oszaleli na punkcie tej parodii. Trzeba przyznać, że Michał w tym wydaniu bardzo przypomina rapera.

"Idealne! Nawet lepsi!", napisała Kasia Zielińska,

"😂😂😂 kocham", dodała Lara Gessler.

Fani również chwalili parę za dystans i odwagę:

"Najlepsi! Bezkonkurencyjni 😂"

"I talent i dystans ...pełna zgoda❤️🔥👏"

"Doceniam odwage was obojga😂☮️🤘🏻❤️"

Michał Żebrowski z żoną w wannie parodiują Anję Rubik i Matę. Musicie to zobaczyć!
Autor: Instagram Michał Żebrowski z żoną w wannie parodiują Anję Rubik i Matę. Musicie to zobaczyć!

Rozwiąż nasz test i sprawdź, czy nadajesz się na gwiazdę

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE