Mikołaj Roznerski szuka miłości

i

Autor: materiały prasowe Mikołaj Roznerski szuka miłości

"Byłem za młody i za głupi"

Mikołaj Roznerski i Marta Juras byli kiedyś razem. Związek nie przetrwał, ale owocem miłości jest dziecko! Tak dziś wyglądają ich relacje

2023-06-19 21:58

Mikołaj Roznerski (40l.) to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów komediowych. Przez długi czas media żyły jego związkiem z Adrianną Kalską, jednak mało kto wie, że aktor lata temu był związany z inną aktorką, Martą Juras. Związek zakończył się fiaskiem, ale owocem tamtej miłości jest dziecko. Jak dziś wyglądają ich relacje? Poznajcie szczegóły!

Mikołaj Roznerski na swoim koncie kilka głośnych związków. Razem z aktorką Martą Juras (37 l.) doczekał się 12-letniego już dziś syna Antka. Później spotykał się m.in. z Olgą Bołądź (39 l.) i Marceliną Zawadzką (34 l.). Pod koniec 2021 roku po czterech latach rozstał się z Adrianą Kalską. Z Martą Juras poznali się jeszcze jako studenci. W 2011 roku na świecie powitali syna, Antoniego. Media spekulowały wówczas o ślubie, jednak w 2013 roku związek aktorów rozpadł się.

Mikołaj Roznerski był z Martą Juras. Jak dziś wyglądają ich relacje?

W 2013 roku zaczęły pojawiać się doniesienia, że aktor zostawił matkę swojego dziecka dla Olgi Bołądź, którą poznali się w pracy, podczas teatralnego tournee "Chopin musi umrzeć". Wówczas kolorowa prasa donosiła, że Juras uwierzyła partnerowi, że z koleżanką z pracy nic go nie łączy. Jednak jakiś czas później zadecydowała o zakończeniu relacji.

- Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi. Dlatego dziś robię wszystko, by syn tego nie odczuł, nie jestem ojcem weekendowym - wyznał Roznerski w rozmowie z "Twoim Stylem".

Aktualnie Mikołaj Roznerski i Marta Juras pozostają w przyjacielskich relacjach. Aktor bierze czynny udział w wychowaniu ich syna, Antoniego. - Choć nie mieszkam z jego mamą, to opieką dzielimy się po równo - opowiadał w rozmowie z Party. 

Zobacz poniższą galerię: Mikołaj Roznerski szuka miłości

Mikołaj Roznerski: Dorabiałem jako spawacz
Sonda
Lubisz Mikołaja Roznerskiego?