Milionerzy - Hubert Urbański

i

Autor: Facebook/@Milionerzy TVN

Milionerzy: Wiecie, co to puginał? Sprawdźcie, czy wygralibyście 40 tys. zł!

2022-06-28 20:55

We wtorek, 28 czerwca, na antenie TVN wyemitowano 489. odcinek show "Milionerzy". Uczestniczka z Warszawy musiała obejść się smakiem i program opuścić bez miliona! Pytanie za 40 tys. zł okazało się być zbyt podchwytliwe. A czy Wy znacie prawidłową odpowiedź? Sprawdźcie poniżej!

Milionerzy: pytanie za 40 tys. zł pokonało uczestniczkę! Tego nie wiedziała

Uczestniczka z Warszawy, choć, jak żartobliwie komentował prowadzący show "Milionerzy", Hubert Urbański, wykazała serce do walki, na pytanie o broń nie odpowiedziała prawidłowo. A czy Wam udałoby się wygrać 40 tys. zł? Sprawdźcie poniżej!

Która z broni ma najkrótszą klingę?

A. puginał

B. floret

C. szpada

D. szabla

I jak, udało Wam się wytypować swoją odpowiedź? Prawidłowa to A! Puginał to krótka broń sieczna, przypominająca miniaturowy miecz. W walce można jej użyć jak sztyletu!

Sonda
Milionerzy. Znałeś/łaś poprawną odpowiedź na to pytanie?

Milionerzy - zasady programu

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Trwają już przygotowania do nowej edycji show "Taniec z gwiazdami"! Tylko u nas zobaczycie zdjęcia z tajnego spotkania Krzysztofa Rutkowskiego z seksowną tancerką. Więcej szczegółów poniżej!

Julia Wróblewska odeszła z M jak miłość, ale pojawi znów pojawi się na ekranie. Długo nie wytrzymała bez kamer
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE