Michał Milowicz wystąpi w Twoja twarz brzmi znajomo! Stacja potwierdziła doniesienia

i

Autor: AKPA/Niemiec

Michał Milowicz wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Stacja potwierdziła doniesienia

2022-06-28 19:14

Najnowsza edycja show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" startuje już jesienią! Jak potwierdzono, w 17. edycji show nie zabraknie znanych postaci, w tym Michała Milowicza (51 l.) ! "Polski Elvis" to pierwsza postać, jaką zapowiedziano! Kolejnym ogłoszeniem była też Kasia Wilk (40 l.). Zapowiada się wiele muzycznych wrażeń! Będziecie oglądać?

Potwierdzono udział Michała Milowicza w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Pojawi się w 17. edycji show Polsatu

Michał Milowicz, pojawi się w 17. edycji show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", której emisję zaplanowano na tegoroczną jesień. Udział piosenkarza został oficjalnie potwierdzony przez stację. Jak słynny aktor i wokalista poradzi sobie z nowym, muzycznym wyzwaniem? Tego dowiemy się już niedługo!

Kasia Wilk pojawi się w 17. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Emisja nowej edycji już jesienią!

Polsat potwierdził także kolejną uczestniczkę 17. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". "Autorka tekstów, kompozytorka, producentka, a przede wszystkim jedna z najlepszych polskich wokalistek o mocnym głosie, z charyzmatyczną osobowością i artystyczną wrażliwością!" - zapowiadano udział Kasi Wilk w programie. Emisja kolejnej edycji już jesienią!

Z kim Kasia Cichopek poprowadzi swój nowy program na antenie TVP Kobieta? Pokazała nowego partnera! Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Krzysiek Sokołowski w Esce Rock o najnowszym singlu Nocnego Kochanka. Nago na hulajnodze?
Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE