Sylwia Grzeszczak skomponowała piosenkę do filmu o Annie Przybylskiej: Prawdziwy majstersztyk

i

Autor: AKPA/Kurnikowski i Podlewski

Sylwia Grzeszczak skomponowała piosenkę do filmu o Annie Przybylskiej: "Prawdziwy majstersztyk"

2022-06-28 13:30

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery filmu o Annie Przybylskiej (+36 l.), przyjaciółka zmarłej aktorki - Katarzyna Bujakiewicz (50 l.) powróciła wspomnieniami do przeszłości. Zdradziła, czego nauczyła się od koleżanki po fachu. Odwołała się również do piosenki z filmu o Annie Przybylskiej. Jej autorką jest Sylwia Grzeszczak (33 l.).

Oficjalna premiera filmu dokumentalnego o życiu i twórczości Anny Przybylskiej odbędzie się 5 października. Dzieło wejdzie do kin 7 października. Dokument "Ania" to zbiór wspomnień po zmarłej aktorce, która ze związku z Jarosławem Bieniukiem doczekała się córki Oliwii i synów Szymona i Jana. Przybylska odeszła z tego świata 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 35 lat, z powodu raka trzustki. Jej śmierć była ciosem nie tylko dla jej bliskich, ale również fanów, którzy do dziś chętnie wracają do filmów i seriali, w których występowała. Przyjaciółka Przybylskiej - Katarzyna Bujakiewicz w ostatnim wpisie w mediach społecznościowych wspomniała zmarłą aktorkę i podziękowała Sylwii Grzeszczak, która skomponowała piosenkę do dokumentu "Ania".

Sylwia Grzeszczak skomponowała piosenkę do filmu o Annie Przybylskiej

Katarzyna Bujakowska opublikowała w sieci archiwalne zdjęcie, do którego pozowała wraz z Anną Przybylską. Na fotografii widzimy, jak obie panie wtulają się w siebie.

Opowiedziałam o mojej frędziarskiej przygodzie z Anią. Frędziary - tak siebie nazywałyśmy. Z Anią życie było prostsze i piękniejsze. Nauczyła mnie luzu, radości z bycia tu i teraz, też cieszenia się z małych rzeczy... i tego , że dom musi pachnieć obiadem🙏 Kilometry wspólnych spacerów połączone z degustacją drożdżówek to była nasza poznańska codzienność.. Moje wspomnienie to zaledwie fragment wielkiej, pięknej opowieści o Ani, którą już 7 października będzie można zobaczyć w kinach w całej Polsce - napisała w opisie posta.

Po chwili, podziękowała reżyserom filmu i zacytowała fragment piosenki Sylwii Grzeszczak, która powstała tuż po śmierci aktorki.

"Dzięki takim reżyserom jak Michał i Krystian powstała wzruszająca opowieść o Ani… Dziękuję Aniu za Twoją obecność w moim życiu.Wystarczy tylko żyćI wszystko pod rękąWystarczy tylko żyćCzy to nie jest piękne”Jak napisała Sylwia Grzeszczak po śmierci Ani" - czytamy.

Sonda
Żałujesz, że Sylwia Grzeszczak odeszła z "The Voice of Poland?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE