Jaka matka, taka córka. Oliwia Bieniuk piękna jak Anna Przybylska! Te zdjęcia mówią wszystko!

i

Autor: akpa Jaka matka, taka córka. Oliwia Bieniuk piękna jak Anna Przybylska! Te zdjęcia mówią wszystko!

Jaka matka, taka córka. Oliwia Bieniuk piękna jak Anna Przybylska! Te zdjęcia mówią wszystko!

2022-05-27 16:31

Oliwia Bieniuk (20 l.) idzie w ślady swojej znanej mamy i również chętnie pozuje bez ubrania. Córka Anny Przybylskiej (+35 l.) pochwaliła się seksownymi zdjęciami. Przypomnijmy jednak, że zmarła aktorka również chętnie pozowała nago...

Oliwia Bieniuk chce podbić show-biznes. Jej popularność wzrosła po udziale w "Tańcu z gwiazdami", ale córka Anny Przybylskiej na tym nie poprzestaje. Dziewczyna jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie chętnie chwali się kadrami ze swojego prywatnego życia. Ma już sporą rzeszę fanów, którym ostatnio zaserwowała niespodziankę. Zamieściła zdjęcia, na których piersi zasłania tylko ręką, co mocno rozbudza wyobraźnię.

Oliwia piękna jak mama

Oliwia urodę odziedziczyła po swojej mamie. Zresztą co chwilę jest do niej porównywana, bo bardzo ją przypomina. Nawet, gdy wrzuciła do sieci niemal nagie zdjęcia, również na myśl przychodzą fotografie Ani Przybylskiej, która też chętnie chwaliła się swoimi wdziękami. W galerii poniżej zobaczycie zdjęcia Oliwii i jej znanej mamy:

Przybylska na okładkach czasopism dla panów

Przypomnijmy, że Ania Przybylska również chętnie pozowała bez ubrania. Wszyscy pamiętają jej sesje w czasopismach dla panów. Gorące sceny z jej udziałem znalazły się również w produkcjach telewizyjnych. Nie ma wątpliwości, że Oliwia po mamie odziedziczyła urodę i piękną figurę.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Anna Przybylska - sesja w Playboyu, miłość i nierówna walka z rakiem
Sonda
Podobają Ci się rozbierane zdjęcia Oliwii Bieniuk?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany