Oliwia Bieniuk córka Przybylskiej nago

i

Autor: Akpa Oliwia Bieniuk córka Przybylskiej nago

Oliwia Bieniuk w rozbieranej sesji. Córka Ani Przybylskiej pozuje w samych majtkach

2022-05-26 12:58

Wygląda na to, że Oliwia Bieniuk (20 l.) pokochała show-biznes. Córka zmarłej w 2014 roku Ani Przybylskiej pochwaliła się na Instagramie efektami rozbieranej sesji zdjęciowej. Trzeba przyznać, że tak gorących zdjęć polski świat rozrywki już dawno nie widział.

Oliwia Bieniuk od dawna marzy, by pójść w ślady znanych rodziców i być aktorką jak jej mama. I chociaż jest wschodzącą gwiazdką, zdążyła już wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Jest także bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama - jej profil śledzi blisko ćwierć miliona osób. Ostatnio to właśnie tam zamieściła wideo na którym pokazała efekty sesji fotograficznej.

Oliwia Bieniuk w rozbieranej sesji

Na filmie zamieszczonym przez Oliwię na Instagramie widać ją ubraną jedynie w dolną część bielizny... Piersi zasłoniła rękoma. Jak sama mówi - nie przejmuje się ewentualną krytyką. – Bardzo się cieszę, że mam taką odporność psychiczną na niektóre rzeczy. To całe dzieciństwo, które miałam z mamą i dojrzewanie bez mamy było dla mnie ciężkie i dużo mnie nauczyło – powiedziała w jednym z wywiadów.

Zobacz: Córka Przybylskiej wypina się na sesji. Oliwia Bieniuk wygląda jak klon mamy

Zobaczcie zdjęcia Oliwi Bieniuk:

Kim jest Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk to najstarsze dziecko Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Nastolatka wzbudza ogromne zainteresowanie mediów ze względu na ogromne podobieństwo do swojej zmarłej mamy. Na swoim koncie ma już udział w kampanii reklamowej oraz występ w filmie. Tańczyła także w show Polsatu. Wiadomo również, że chciałaby pójść w ślady matki i zająć się aktorstwem. – Od dziecka chodziłam z mamą na różne plany filmowe. Wszędzie mnie zabierała i bardzo mi się to podobało – powiedziała w programie „Dzień dobry TVN”.

Zobacz: Córka Anny Przybylskiej miała 12 lat, gdy zmarła jej mama. Oliwia Bieniuk opowiedziała o żałobie

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę
Sonda
Oliwia Bieniuk jest podobna do swojej znanej mamy?