Tajne spotkanie Tańca z gwiazdami

i

Autor: Waldemar Skoczny/Super Express Tajne spotkanie "Tańca z gwiazdami"

Tylko u nas! Krzysztof Rutkowski z seksowną tancerką na tajnym spotkaniu "Tańca z gwiazdami"

2022-06-28 16:38

Już jesienią startuje kolejna edycja ukochanego przez miliony Polaków „Tańca z gwiazdami”. „Super Express” poznał największe nazwiska, które zaprezentują swoje umiejętności taneczne w show Polsatu. Mało tego, widzieliśmy już pierwsze spotkanie uczestników. Na miejscu pojawił się Krzysztof Rutkowski (62 l.) z seksowną tancerką, Wiktorią Omyłą (25 l.).

Po długich rozmowach Polsat zamknął listę gwiazd, które zaprezentują się we wrześniu w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Jak na razie wiadomo było, że pierwszym głośnym nazwiskiem jest Krzysztof Rutkowski (62 l.), który w rozmowie z nami wyznał, że wysokie honorarium nie trafi do jego kieszeni.Teraz mogę już potwierdzić swój udział w „Tańcu z gwiazdami”. Nie mogę powiedzieć, ile otrzymam za odcinek, bo obowiązuje mnie tajemnica podpisanej umowy. Jedno jest pewne, postanowiłem, że całą kwotę przeznaczę na rzecz fundacji pomocy wdowom i sierotom po poległych policjantach – wyznaje nam detektyw.

Pierwsze spotkanie uczestników

W poniedziałek odbyły się zdjęcie reklamowe z niektórymi uczestnikami tanecznego show. Na miejscu pojawili się prowadzący, Krzysztof Ibisz (57 l.), Paulina Sykut-Jeżyna (41 l.) i Izabela Janachowska (36 l.). Nie mogło zabraknąć siedzącej w jury Iwony Pavlović (59 l.). Pojawiło się również kilku tancerzy, w tym seksowna Wiktoria Omyła.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się. Znamy kulisy [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Oni zatańczą w show Polsatu

Detektyw Krzysztof Rutkowski (62 l.), gwiazdor „Pierwszej miłości” Łukasz Płoszajski (44 l.), kolarka Maja Włoszczowska (39 l.), prezenterka Ilona Krawczyńska (30 l.) oraz była gwiazda TVN – Magda Mołek (46 l.).

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE