Milionerzy: Czym jest syndet? [ODPOWIEDŹ]

2021-11-04 22:08
Milionerzy
Autor: Screenshot Facebook Milionerzy TVN

Ostatni odcinek "Milionerów" przed weekendem! Każdy czwartek to smutny moment dla największych fanów kultowego teleturnieju. Co wydarzyło się w 494. odcinku "Milionerów"? Uczestniczka nie znała odpowiedzi na to pytanie! Sprawdź, czy odpowiesz poprawnie. Czym jest syndet?

W najnowszym odcinku "Milionerów" uczestniczka grała ostrożnie, ale z powodzeniem. Dotarła do pytania wartego gwarantowane 40 tys. złotych, jednak nie miała już żadnego koła do dyspozycji! Znasz poprawną odpowiedź?

Syndet to:

A. mydło bez mydła

B. benzyna bez benzyny

C. dom bez domu

D. jedzenie bez jedzenia

Tak brzmiało pytanie warte 40 tys. złotych. Uczestniczka nie znała poprawnej odpowiedzi i zdecydowała się zrezygnować. A czym jest syndet? Okazało się, że mydłem bez mydła! Wiedzieliście?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE