Milionerzy: Kiedy Ziemia jest najbliżej Słońca? [ODPOWIEDŹ]

2021-08-31 18:55
Milionerzy: Pomylił podstawy TABLICZKI MNOŻENIA
Autor: X-NEWS

Szokująca decyzja uczestniczki! Postanowiła zrezygnować z odpowiedzi na pytanie warte 20 tys. złotych! Czy było warto? Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź na to pytanie z "Milionerów"? Kiedy Ziemia jest najbliżej Słońca?

Za nami ostatni powtórkowy odcinek kultowego teleturnieju! Już jutro wystartuje kolejna edycja "Milionerów"! W dzisiejszym odcinku uczestniczka nie poradziła sobie z pytaniem o Ziemię! Znacie poprawną odpowiedź?

Kiedy Ziemia jest najbliżej Słońca?

A. w styczniu

B. w marcu

C. w lipcu

D. we wrześniu

Tak brzmiało pytanie warte 20 tys. złotych. Choć za uczestniczką zaledwie kilka pytań, kobieta nie zdecydowała się grać dalej. Która odpowiedź była poprawna? Okazało się, że A! Wiedzieliście?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE