Milionerzy: Kto łączy te filmy: "Trzy kolory. Niebieski", "Dowód życia", "Helikopter w ogniu"? [ODPOWIEDŹ]

2021-11-25 21:04
Milionerzy TVN, Hubert Urbański
Autor: Facebook

W "Milionerach" grę kontynuował nowy uczestnik, który radził sobie naprawdę dobrze! Aż do tego pytania. Tak brzmiało pytanie warte 250 tys. złotych. Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów". Kto łączy te filmy: "Trzy kolory. Niebieski", "Dowód życia", "Helikopter w ogniu"?

Po dwóch odcinkach, podczas których Hubert Urbański wykazał się ponadprzeciętną cierpliwością, przyszedł czas na kolejnego gracza. Tym razem w "Milionerach" grę kontynuował Sebastian, który odcinek rozpoczął od pytania wartego 20 tys. złotych. Dotarł do pytania za 250 tys. złotych! Czy znasz poprawną odpowiedź?

Kto łączy te filmy: "Trzy kolory. Niebieski", "Dowód życia", "Helikopter w ogniu"?

A. Sławomir Idziak

B. Juliette Binoche

C. Uma Thurman

D. Ridley Scott

Uczestnik przyznał, że nie widział żadnego z tych filmów! Rozważał zaznaczenie odpowiedzi A lub B, jednak ostatecznie zdecydował się nie ryzykować i zabrał ze studia 125 tys. złotych. Która odpowiedź była poprawna? Okazało się, że A! Wiedzieliście? Sławomir Idziak jest polskim operatorem filmowym, jednym z najbardziej utalentowanych!

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE