Wielki finał "Top Model 10". Znamy zwyciężczynię! Kto wygrał? [WYNIKI]

2021-11-24 23:22
Top Model 10. Kto wygrał?
Autor: Facebook @Top Model TVN Top Model 10. Kto wygrał?

W środowy wieczór fani "Top Model" dowiedzieli się, kto wygrał 10. edycji show. W wielkim finale o wygraną walczyły: Dominika, Julia oraz Nicole. To pierwszy od lat wyłącznie kobiecy finał "Top Model"! Która z dziewczyn wygrała "Top Model 10"? Poznaj zwycięzce "Top Model"! Kto wygrał?

Po pełnym emocji sezonie, przyszedł czas na wielki finał "Top Model 10"! Zmagania kandydatów na modeli dobiegły końca. Po wielu wyzwaniach, zaskakujących zadaniach i przerażających chwilach przyszedł moment zwieńczenia wysiłków. W wielkim finale wystąpili zarówno tegoroczni uczestnicy, ale także gwiazdy poprzednich edycji. Jak przystało na odcinek na żywo - nie zabrakło drobnych wpadek. Zamiast zdjęcia Dominiki wyświetlono zdjęcie Julii, która przed momentem odpadła! Warto wspomnieć, że w finale "Top Model 10" znalazły się trzy dziewczyny: Dominika, Julia i Nicole. Do ścisłego finału zakwalifikowała się Dominika i Nicole. Która z nich była faworytką? Zdaniem widzów to Nicole miała wygrać tę edycję! Werdykt okazał się zaskakujący!

SPRAWDŹ: Brodka pokazała pośladki w finale Top Model. Jako kocica wywołała szok i przerażenie widzów! [GALERIA]

Dalsza część artykułu pod galerią: Gwiazdy na finale Top Model

Zaskakujące! Takiego wyniku nikt się nie spodziewał!

O tym, kto wygra 10. edycję "Top Model" zadecydowały oceny jury oraz głosy widzów. Można było zauważyć, że to Nicole jest niekwestionowaną faworytkę tegorocznego sezonu. Wynik okazał się jednak szokujący! 10. edycję "Top Model" wygrała Dominika! Spodziewaliście się takiego wyniku? Zagłosujcie w naszej sondzie!

ZOBACZ: Top Model 10: "Złoty Bilet" nie poradził sobie na castingach. Michał Piróg przywrócił uczestnika!

Zwyciężczyni "Top Model 10". Kim jest Dominika?

Dominika Wysocka ma 20 lat i studiuje w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Inżynieria Środowiska, ma stypendium. Ma chłopaka, z którym relację ocenia na 10/10. Jej Instagram nosi nazwę: @dominika.wysocka .

Sonda
Czy zgadzasz się z werdyktem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE