Milionerzy TVN. Hubert Urbański

i

Autor: Milionerzy/Player.pl Milionerzy TVN. Hubert Urbański

Milionerzy: Nieznajomość angielskiego powodem porażki uczestnika. Zaryzykował naprawdę wiele!

2022-03-02 21:06

A mógł być milion! W "Milionerach" nie tak łatwo dotrzeć do pytań wartych naprawdę wielkie pieniądze. Przekonało się o tym wielu graczy, którzy odpadali już na pierwszym pytaniu. W 514. odcinku "Milionerów" gracz osiągnął jednak to, co udaje się niewielu. Dotarł do pytania za 250 tys. złotych. Znacie poprawną odpowiedź na to pytanie?

Czas zagrać o milion! W 514. odcinku "Milionerów" swoją grę kontynuował Robert z Warszawy. Rozgrywkę rozpoczął od pytania za 75 tys. złotych. Jak daleko zaszedł? Czy po raz pierwszy w nowym sezonie padło pytanie o milion? Niestety nie! Ale kwota była piorunująca. Czy znasz poprawną odpowiedź na pytanie warte ćwierć miliona złotych?

Angielskiemu słowu rower znaczeniem odpowiada polskie słowo:

A. rower

B. samochód terenowy

C. wioślarz

D. kopacz rowów

Tak brzmiało pytanie warte 250 tys. złotych! Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi. Zdecydował się wykorzystać ostatnie koło ratunkowe telefon do przyjaciela. Niestety, niewiele mu to dało - nie usłyszał podpowiedzi. Zaryzykował i postawił na odpowiedź D, która nie była poprawna! Chodziło o C. Wiedzieliście?

Sonda
Milionerzy. Znałeś/łaś poprawną odpowiedź na to pytanie?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Nasi Partnerzy polecają