Milionerzy: Odpadła tuż przed progiem gwarantowanym! Która z broni ma najkrótszą klingę? [ODPOWIEDŹ]

2021-10-27 21:04
Milionerzy TVN. Hubert Urbański
Autor: Facebook @Milionerzy TVN Milionerzy TVN. Hubert Urbański

Kolejna uczestniczka stanęła do walki o milion w "Milionerach". Przy pomocy trzech kół ratunkowych musiała odpowiedzieć na 12 pytań o różnym stopniuj trudności. Jak sobie poradziła? Odpadła tuż przed progiem gwarantowanym! Znasz odpowiedź na to pytanie z "Milionerów"? Która z broni ma najkrótszą klingę?

Tym razem to pytanie za 40 tys. złotych sprawiło uczestniczce "Milionerów" największa trudność! Zanim dotarła do progu gwarantowanego, wykorzystała wszystkie trzy dostępne koła. Czy znasz poprawną odpowiedź na to pytanie?

Która z broni ma najkrótszą klingę?

A. puginał

B. floret

C. szpada

D. szabla

Uczestniczka nie znała odpowiedzi na pytanie warte 40 tys. złotych. Z racji tego, że nie miała do dyspozycji żadnego z trzech kół ratunkowych, musiała zaryzykować. Postawiła na odpowiedź D, która nie była poprawna! Właściwy okazał się wariant A! Wiedzieliście?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE