Nicole Bogdanowicz w odważnej kreacji na ramówce Polsatu

i

Autor: AKPA Młoda aktorka Przyjaciółek i głęboki dekolt

Młoda gwiazda "Przyjaciółek" w bikini. Wcześniej tego nie robiła. Bała się, że pomyślą, że jest pusta

2022-06-26 20:39

Nicole Bogdanowicz (24 l.) to gwiazda "Przyjaciółek". Młoda aktorka wystąpiła także w "Tańcu z gwiazdami". Jak się okazuje serialowa córka Bartka Kasprzykowskiego nigdy nie wrzucała do sieci zdjęcia w bikini. Teraz zrobiła to po raz pierwszy. Umieściła przy okazji bardzo interesujący wpis. - Nie chciałam, żeby ktoś pomyślał, że jestem pusta - czytamy m.in. w przemyśleniach Bogdanowicz.

Nicole Bogdanowicz oprócz serialu Polsatu wystąpiła ostatnio w "Gierku" i "Krime story. Love story". Wcześniej miała epizody w serialach "Komisarz Alex", "Na dobre i na złe", czy "Na sygnale". W 2018 roku przeżyła dramat. W pożarze domu pod Warszawą, ranny został jej ojciec.  Jak się okazuje, młoda aktorka, jak do tej pory nie wrzucała na swój profil roznegliżowanych zdjęć, które jej zdaniem, mogły przynieść jej korzyści w postaci większych zasięgów. Bała się, że wrzucając zdjęcie w kusym bikini ludzie potraktują ją, że jest pusta.

- Przez długi czas żyłam w zamkniętych ramach, myśląc nie o tym czego ja chcę, ale o tym jak zostanie to odebrane przez innych. Dziś na przekór sobie łamię te absurdalne zasady w mojej głowie. Wrzucenie zdjęcia w bikini jest czymś, co zajęło mi wyjątkowo dużo czasu. Myślałam „ja nie chcę być taka”, a dzisiaj zadaję sobie pytanie „ale właściwie jaka?”. Nie chciałam być uprzedmiotowiana, nie chciałam prowokować, nie chciałam budować swoich zasięgów, bazując na wyglądzie, nie chciałam, żeby ktoś pomyślał, że jestem pusta. Nie mogę napisać, że totalnie nie interesuje mnie opinia innych, ale dzisiaj jestem zdecydowanie bardziej świadoma swojej wartość i tego jaka jestem, a jaka nie. Uwalniam się od kolejnej „etykiety” i tego życzę również Wam - napisała Nicole Bogdanowicz pod zdjęciem z wakacji, gdzie brodzi w morzu w bikini.

Pożar w domu gwiazdy "Przyjaciółek". Ojciec Nicole Bogdanowicz trafił do szpitala

Nicole Bogdanowicz

i

Autor: Nicole Bogdanowicz/Instagram
Przyjaciółki 20 sezon. Fatalne warunki na planie! Gwiazdy marzną i mokną, żeby nakręcić kluczowe sceny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE