Monika Mrozowska pokazała, ile przeszło jej ciało. Opis daje do myślenia. Te słowa powinien zobaczyć każdy

2021-06-28 22:34
Monika Mrozowska
Autor: AKPA Monika Mrozowska

Monika Mrozowska poruszyła swoje obserwatorki w mediach społecznościowych. Opublikowała na Instagramie kilka zdjęć i opisała, ile przeszło jej ciało. Aktorka i była gwiazda "Rodziny zastępczej" urodziła czwórkę dzieci. Najstarsze dziecko jest już pełnoletnie, a najmłodsze ma pół roku. Mrozowska napisała sporo na temat kondycji jej ciała i samoakceptacji. Rozpoczęła dyskusję w sieci: "Kiedy zamiast „dopierdalać” sobie i innym… zaczniemy o siebie dbać?" - pyta gwiazda na Instagramie.

Monika Mrozowska jest dumną mamą czwórki dzieci. Najstarsza pociecha to córka Karolina, która niedawno świętowała 18. urodziny. Dziewczyna ma siostrę Jagodę (11 l.). Obie mają jednego tatę, czyli pierwszego partnera Mrozowskiej. Po ich rozstaniu aktorka związała się z Sebastianem Jaworskim, z którym ma syna Józefa (7 l.). W 2019 związała się z Maciejem Auguścikiem-Lipką, z którym ma syna Lucjana (ur. 2021). Monika Mrozowska poruszyła na Instagramie temat miłości do własnego ciała. Opowiedziała, ile ono przeszło:

Raz mam tego ciała mniej i bardzo lubię je wtedy pokazywać, a raz więcej i wtedy też je pokazuję, choć przyznaję, że mniej chętnie. Ale KOCHAM JE CAŁY CZAS! Bo mnie nosi, bo pozwala uprawiać sport, bo potrafi się rozciągnąć, a potem skurczyć , bo urodziło 4 dzieci, a potem je wykarmiło, bo zniosło kilka trudnych operacji, bo regeneruje się w sposób dla mnie niewyobrażalny, bo znosi wzloty i bolesne upadki, również te emocjonalne.

Aktorka pokazała kilka fotek z basenu oraz te, na których karmi synka piersią. Na zakończenie dodała:

- Kiedy zamiast „dopierdalać” sobie i innym… zaczniemy o siebie dbać? Dbać fizycznie i emocjonalnie…

Obserwatorzy aktorki wsparli ją w komentarzach i obsypali komplementami. 

Doda: Królowa nie chce grać koncertów. Wszystko przez szczepienia. Poznajcie szczegóły!

ZOBACZ: Poruszające wyznanie Włodarczyk o ojcu swojego dziecka. Partner jej tego nie zapomni

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE