Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko! Tata maluszka pochwalił się zdjęciem i zdradził imię

2021-01-20 9:37
Monika Mrozowska
Autor: Instagram Monika Mrozowska

Monika Mrozowska (40 l.) urodziła czwarte dziecko! Zdjęciem maluszka pochwalił się dumny tata. Mężczyzna zdradził, że gwiazda urodziła małego synka! Podał też imię i podziękował aktorce za poświęcenie i wytrwałość. Poznajcie szczegóły tej radosnej nowiny!

Monika Mrozowska urodziła synka! To czwarte dziecko aktorki, która wychowuje już Karolinę (18 l.) i Jagodę (11 l.) oraz  Józefa (7 l.). Teraz, do szczęśliwej gromady dołączył malutki chłopiec. Jego zdjęcie na Instagramie zamieścił dumny tata Maciej Auguścik Lipka. To właśnie on zdradził imię maleństwa: Hello World!! Nazywam się LUCJAN, ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni - napisał.

Podziękował też mamie Lucka za wytrwałość: Czuję wdzięczność i mega spokój. (...) Monika, jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania. Dziękuję za wytrwałość, siłę i wszystko co najlepsze - czytamy pod zdjęciem.

Aktorka urodziła niemal książkowo, w terminie, który był wyliczony na 19 stycznia. Mimo, że Monika Mrozowska była w ciąży podwyższonego ryzyka, wszystko się udało. Lucjan jest już z mamą cały i zdrowy! Gratulujemy!

SPRAWDŹ: Kim naprawdę jest "gwiazdor publicystyki TVP"? Piotr Krysiak ujawnia więcej szczegółów

Mrożące krew w żyłach fakty na temat śmierci pana Stasia z Ząbek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE