Monika Mrozowska rozwiodła się z Maciejem Szaciłło!

2013-10-14 14:35

Stało się. Po 10 latach Monika Mrozowska (33l.) i Maciej Szaciłło nie są już małżeństwem. Para rozwiodła się z klasą. Po ogłoszeniu wyroku wpadli sobie w ramiona. - Rozstaliśmy się w zgodzie - wyznaje Maciej.

Tak powinny rozstawać się wszystkie gwiazdy. Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło rozstali się w przyjaźni. Obyło się bez pretensji, prania brudów i łez.

Czytaj więcej: Mrozowska mieszka z kochankiem. Co z dziećmi?

- Potwierdzam, że 11 października zapadł wyrok rozwodowy - usłyszeliśmy w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Po ogłoszeniu wyroku para rzuciła się sobie w ramiona. Gołym okiem było widać, że Maciej delektuje się ostatnimi czułościami z byłą już żoną. - Tak rozstaliśmy się. Rozstaliśmy się w zgodzie - przygaszony wyznał w rozmowie z „Super Expressem” Maciej.

Patrząc na Monikę i Macieja w sądzie aż trudno było uwierzyć, że para właśnie się rozwiodła. Uśmiechali się do siebie, rozmawiali, w końcu wszystko mieli wcześniej ustalone. Dla nich to była tylko formalność. Para już od dawna była w separacji. Plotkuje się, że Monika spotyka się z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim. Wszystko wskazuje na to, że Mrozowska szybko otrząsnęła się po rozstaniu z Maciejem i ułożyła sobie życie na nowo.

Zobacz też: Monika Mrozowska: Mój ojciec znęcał się nad rodziną

Dla córek Karoliny (10l.) i Jagody (3l.) na pewno ważne jest to, że rodzicie pomimo rozwodu wciąż są przyjaciółmi. To na pewno pomoże w ułożeniu dalszych relacji rodzinnych.  W końcu rozstanie rodziców to z pewnościom duży szok dla córeczek pary.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE