"Choroba alkoholowa jest STRASZNA"! Monika Richardson mocno o Beacie Kozidrak!

2021-09-03 18:11
Monika Richardson i Beata Kozidrak
Autor: AKPA/YouTube Monika Richardson i Beata Kozidrak

Sprawą pijackiego rajdu Beaty Kozidrak żyją media w całym kraju. Przestępstwo, którego dopuściła się liderka zespołu Bajm jest szeroko komentowane przez osoby z show -biznesu. Głos zabrała także Monika Richardson, która zauważa, że alkoholizm jest straszną i nieuleczalną chorobą. Zobaczcie, co powiedziała!

Monika Richardson w rozmowie z JastrzabPost skomentowała skandal, jaki wywołała Beata Kozdirak. Przypomnijmy, że będąc pod wpływem alkoholu (2 promile) jechała autem zygzakiem odbijając się od krawężnika do krawężnika. Następnego dnia Beata Kozidrak w towarzystwie córki i adwokata stawiła się komendzie, gdzie przyznała się do zarzucanych jej czynów, lecz odmówiła składania zeznań. Liderka zespołu Bajm wystosowała krótkie oświadczenie, w którym przeprosiła swoich fanów.

NIE PRZEGAP: Dowiedzieliśmy się, co robiła mama Edyty Górniak! Dziś zabraliby jej za to dziecko!

Tymczasem głos w sprawie zabrała Monika Richardson, która niedawno zasugerowała, że Zbigniew Zamachowski (z którym właśnie się rozwodzi) zmaga się z chorobą alkoholową. 

Monika Richardson o Beacie Kozidrak. "Choroba alkoholowa jest straszna"

- Bardzo lubię Beatę - mówi portalowi Monika Richardson. - Bardzo trzymam za nią kciuki. Wiem, że bardzo dużo w życiu przeszła. Po drugie choroba alkoholowa jest straszną, nieuleczalną chorobą, z którą żyjemy do końca życia - kontynuuje celebrytka. 

Następnie Monika Richardson oświadczyła, iż nie sugeruje, że Beata Kozidrak jest alkoholiczką. Potem wspomina jednak o tym, że powinna poddać się leczeniu...

- Nie sugeruję bynajmniej, że Beata jest alkoholiczką, nie śmiałabym wydać takiego wyroku. Natomiast jeżeli ma problem z alkoholem, to nie jest kwestia oceny czy skreślenia człowieka, tylko podjęcia leczenia - mówi Monika Richardson.

Dziennikarka zaznacza także, że prowadzenie pod wpływem alkoholu zdarza się coraz większej liczbie osób. 

- Akurat trafiło się Beacie, która jest celebrytką, więc jej tragiczna pomyłka obiegła media, ale niestety po alkoholu do samochodu wsiada coraz więcej osób, również kobiet, ludzi młodych i to może być tragiczne w skutkach i bywa tragiczne w skutkach - mówi Monika Richardson.

NIE PRZEGAP: Wiceminister sprawiedliwości bierze pod lupę Beatę K.! Wiemy, co ją teraz czeka!

Sonda
Czy Beata K. powinna trafić do więzienia za jazdę po pijaku?

NIE PRZEGAP: Tak dziś wygląda gwiazda "Dynastii"! Padniesz, gdy zobaczysz Krystle Carrington

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE