Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie mogą się rozwieść. "W sytuacjach trudnych Zbyszek idzie spać"

2022-11-25 3:47

W lutym miną dwa lata, odkąd Zbigniew Zamachowski (61 l.) zniknął z życia Moniki Richardson (50 l.). Para po siedmiu latach małżeństwa postanowiła się wówczas rozstać. I choć mają nowych partnerów, o rozwodzie nie ma mowy. Dziennikarka czeka na pozew od męża, a jemu do sądu się nie śpieszy.

Zbigniew Zamachowski ma już na koncie trzy małżeństwa, z czego dwa zakończyły się rozwodem. Formalnie wciąż jest mężem Moniki Richardson. I przez długie miesiące ten stan jeszcze się utrzyma. Fakt, że oboje układają sobie życie z nowymi partnerami, nie przyśpiesza ich decyzji o złożeniu odpowiednich dokumentów w sądzie. Nie zrobili tego Monika ani Zbigniew.

Richardson i Zamachowski - pozew rozwodowy nie wpłynął

– Nie wiem, jakie ma plany dotyczące zakończenia naszego małżeństwa. Nie dostałam pozwu. Kiedyś pewnie dojdzie do rozwodu, ale na pewno ani on, ani ja nie chcielibyśmy robić z tej smutnej procedury faktu medialnego – powiedziała w najnowszym wywiadzie Monika i dodała, że nie ma ze Zbyszkiem żadnego kontaktu.

Sprawdziliśmy – do sądu faktycznie nie wpłynął żaden pozew.

– Informuję, że nie zarejestrowano sprawy z udziałem wskazanych stron postępowania – usłyszeliśmy. W małżeństwie tych dwojga to właśnie Monika odpowiadała za sprawy papierkowe. Wyręczała męża, by ten skupiał się na swojej pracy.

– Odebranie listu poleconego nastręcza pewnych problemów. A w sytuacjach trudnych może się okazać, że... Zbyszek idzie spać. Już nieraz tak było – mówiła. – Zbyszek jako artysta nie trawi faktur, rachunków i papierów. Nie lubi nawet załatwiać spraw przez internet – dodał znajomy pary. Może z tego powodu nie złożył jeszcze pozwu?

Zamachowski i Richardson pobrali się 3 maja 2014 r. 

Zbigniew Zamachowski - małżeństwa i rozwody
Sonda
Czy poszłabyś/poszedłbyś na randkę ze Zbigniewem Zamachowskim?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki