Zamachowski szykuje się do ślubu z Muskałą? Co z rozwodem z Richardson?

2022-05-13 5:30
Ten pierścionek to prezent od Zbyszka ?
Autor: PAPS

Czy to jeszcze przyjaźń, czy to już kochanie? Patrząc na najnowsze zdjęcia Zbigniewa Zamachowskiego (61 l.) i Gabrieli Muskały (53 l.) można odnieść wrażenie, że świata poza sobą nie widzą. I chyba jest coś na rzeczy, bo na serdecznym palcu partnerki Zamachowskiego pojawił się piękny pierścionek… Czyżby prezent od ukochanego?

Korzystając z pięknej pogody, Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski wybrali się na romantyczny spacer po Warszawie. Przez cały czas trzymali się za ręce – wyjątek zrobili jedynie podczas jedzenia w sushi barze. I kiedy on był zajęty rozmową telefoniczną, ona serfowała po internecie i co chwilę zerkała na serdeczny palec prawej ręki, na której lśnił sporej wielkości pierścionek. Czyżby aktor postanowił oświadczyć się i po raz czwarty stanąć na ślubnym kobiercu?

Czy Zbigniew Zamachowski jest już po rozwodzie z Moniką Richardson?

Na razie nie może być o tym mowy, bo nie sfinalizował rozwodu z trzecią żoną, Moniką Richardson (50 l.). Według naszych informacji do sądu nadal nie wpłynął pozew rozwodowy, mimo że od ich rozstania minęło już prawie 1,5 roku i oboje układają sobie życie na nowo. 

Przeczytaj także: Zbigniew Zamachowski przyłapany z partnerką nad morzem. Zrobiło się gorąco!

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Zamachowskiego i Muskały z lunchu:

Kim jest Gabriela Muskała?

Gabriela Muskała znana jest z takich produkcji jak "7 uczuć", "Moje córki krowy", "Wołyń", "Proceder", "Fuga", "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Królestwo kobiet" czy "Prawo Agaty". 

Do 2015 roku aktorka związana była z reżyserem Grzegorzem Zglińskim. Para doczekała się syna Michała, który przyszedł na świat w 1995 roku. Po długoletnim związku małżeństwo jednak rozstało się. 

- Nasze drogi rozeszły się naturalnie. Przez ostatnie pół roku oboje pracowaliśmy nad różnymi projektami, każde w innym mieście. Oddaliliśmy się od siebie. Trzeba było podjąć jakąś decyzję, ponieważ w perspektywie były następne dwa lata rozstania. Greg dostał propozycję nakręcenia dwóch filmów w Szwajcarii - mówiła.

Zobacz: Gabriela Muskała ma za sobą rozwód z twórcą znanych filmów i seriali. Co było powodem rozstania?

Zbigniew Zamachowski - małżeństwa i rozwody
Sonda
Czy Zamachowski i Muskała pasują do siebie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE