Gabriela Muskała ma za sobą rozwód z twórcą znanych filmów i seriali. Co było powodem rozstania?

2021-04-02 10:00
Gabriela Muskała i Greg Zgliński
Autor: AKPA

Gabriela Muskała (51 l.) to utalentowana aktorka z wieloma sukcesami na koncie. Zagrała m. in. w serialu "Londyńczycy" oraz w filmie Marka Koterskiego pt. "7 uczuć". W teatrze można podziwiać ją u boku Zbigniewa Zamachowskiego w spektaklu "Oszuści". Aktorzy grają tam kochanków. Muskała jest rozwiedziona. Była żoną reżysera i kompozytora. Wychowywali razem syna. Co stanęło na drodze ich miłości i było powodem rozstania?

Gabriela Muskała to aktorka teatralna, związana z Łodzią i Warszawą. Zagrała w wielu sztukach na deskach teatrów, a także w telewizji w serialach: "Londyńczycy", "Głęboka woda", "Złotopolscy". Zdobyła uznanie za rolę w filmie "Fuga" oraz "Moje córki krowy". Muskała występuje w warszawskim Och-Teatrze, gdzie gra w spektaklu pt. "Oszuści". Ze Zbigniewem Zamachowskim tworzy na scenie duet kochanków. Muskała jest rozwiedziona. Jej mężem był Grzegorz (Greg) Zgliński. To polski reżyser, scenarzysta, operator, producent i montażysta filmowy, kompozytor. Przez 15 lat mieszkał w Szwajcarii, gdzie był gitarzystą w formacjach rockowych. 

Kilka lat temu Muskała opowiedziała o swoim mężu w wywiadzie dla miesięcznika "Zwierciadło":

- Greg łączy w sobie szwajcarską precyzję i spokój z polskim szaleństwem, którego na co dzień nie pokazuje, ale ja je dobrze znam. Od dziesiątego roku mieszkał za granicą, wrócił do Polski dopiero na studia. Pierwsze szokujące zetknięcie z ojczyzną nastąpiło na dworcu Łódź Fabryczna. Wysiadł z pociągu i zobaczył kobietę, która bezceremonialnie zdarła spódnicę i oddała mocz na skwerek. Ale widzę, że nasza mentalność się zmienia, jest już w ludziach coraz więcej serdeczności. 

Grób Piotra Woźniaka-Staraka odmieniony. Tak wygląda przed Wielkanocą | Niezapomniani
Gabriela Muskała i Greg Zgliński
Autor: AKPA

ZOBACZ: To dla niej Zbigniew Zamachowski stracił głowę? Kim jest Gabriela Muskała? [GALERIA]

Gabriela Muskała ma za sobą rozwód z twórcą znanych filmów i seriali. Co było powodem rozstania?

Greg Zgliński jest twórcą takich filmów i seriali jak: "Wymyk", "Paradoks", "Zbrodnia", "Londyńczycy", "Pitbull". Para wychowywała wspólnie syna Michała. Rozwiedli się w 2015 roku. Co było powodem rozstania? Gabriela Muskała wyjaśniła to w magazynie "Twój Styl":

- Nasze drogi rozeszły się naturalnie. Przez ostatnie pół roku oboje pracowaliśmy nad różnymi projektami, każde w innym mieście. Oddaliliśmy się od siebie. Trzeba było podjąć jakąś decyzję, ponieważ w perspektywie były następne dwa lata rozstania. Greg dostał propozycję nakręcenia dwóch filmów w Szwajcarii.

Gabriela Muskała i Greg Zgliński
Autor: AKPA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE